Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet kezdeni azzal hogy...

Mit lehet kezdeni azzal hogy a kutya nem bírja elviselni hogyha körülötte az emberek nem vele foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Régebben is zavarta mikor mikor mással foglalkoztunk de akkor csak odabújt aztán már ugrált is most meg ugat, szinte majdem neki megy annak aki nem vele foglalkozik. Olvastam hogy a kutyák nem féltékenyek meg olyat is hogy igenis lehetnek. Én nem tudom hogy nevezzem amit az én kutyám produkál mostanában de nem lehet így kibírni. Ma az ölembe vettem a táskámat és akkor is megbolondult de nem ugatot. Ugatni általában emberekre szokott. Nem gazdi mániás mert akkor is idegesíti ha anyukám meg tesóm beszélgetnek. Ha valaki más vele foglalkozik akkor nem ugat meg nagyon simán hátra fekszik neki. Lehet ezzel valamit csinálni?

2014. máj. 27. 18:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hallod kérdező, hogy te mekkora egy idióta vagy... (és ezt az itteni cirkuszodból vettem le, nem kell azzal jönnöd, hogy "nem is ismersz blablabla")

A falkavezértég nem csak abból áll, hogy megcsinál neked pár trükköt, meg általában hallgat rád. De tekintve, hogy ennyire ostoba vagy, és nem vagy képes elfogadni, hogy segíteni próbálunk, akkor szakadj bele a nagy falkavezérségedbe. Remélem szerencsétlen kutyával a végén meg majd nem bírsz és mehet vissza a menhelyre.

2015. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy leszólunk és nem segítünk:

Az első 3 válaszoló teljesen barátságos stílusban leírta, hogy mi a gond a kutyáddal. Nem egyedi az eseted, sok ilyen van, a normálisabbja elhiszi, és próbál rajta javítani. Na már most, te a 3 válasz után letámadtad a válaszadókat, hogy nem is ismernek, meg nem segítenek és stb...

Akkor most ki a bunkó paraszt? Te kezdted te gyökérkefe.

2015. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!