Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak egy magyar...

Milyen nevet adjak egy magyar agárnak?

Figyelt kérdés

Eddig ami nagyon tetszik, az a Fitzwilliam Darcy, és akkor Willnek hívnám :D De gondoltam, mivel magyar fajta, talán nem a Büszkeség és Balítéletről kéne elneveznem :D Esetleg, ha angol agár lenne...:D Na mindegy is, olyan nevet szeretnék, ami elegáns, akár hosszabb is, de van egy jópofa becézése. Gondolkodtam a Turulon is, de akkor Turinak hívnám? :D Minden ötletet szívesen várok!

*Ui: Olyan nevet azért ne, ahogy a leendő fiúmat is hívhatják, mert ha, teszem azt, Hunor a kutya, és a fiúm is, az fura :D Mondjuk egy társaságban: "Hunor mindig nyalogat és közben olyan boldogan csóválja a farkát" :D Gondolom értitek :D



2014. máj. 28. 15:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is azt a szemléletet vallom,hogy amilyen az eredete olyan nevet. Tehát magyar nevek között keresgélnék. Történelemmel kapcsolatos könyveket fellapoznék a helyedben.

Egyébként meg inkább egy másik kutyával téveszti össze mint egy esetleges sráccal. Kevesebb embert hívnak így ,mint kutyát szerintem...

2014. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Csak menj végig eg óvodán mostanság...meglepődsz majd mennyi Hunor, Csenge stb ősmagyar név lett felkapott....
2014. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a kérdező még nem ovis, minden esetre elég gyerekes hozzáállás. Mi van ha neten megismerkedik egy Willel, hajaj.
2014. jún. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Én ismerek Hunort a saját korosztályomban is :D

13-as, én nem még nem vagyok ovis, hanem már nem :D Egy kérdést tettem fel, ami nem az érettségem megtippelése volt. :)

2014. jún. 1. 12:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Szilaj, Szélvész, Tornádó (gyors, mint egy ló, nem igaz?) :)
2014. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szilveszter, Voni, Loretta, Júlia, Orion (??)


Nem tudom kérésednek megfelelő neveket mondtam-e.

2014. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sólyom, Koppány, Felhő, Nimród, Orkán, Sámán, Zápor, Szikra, Torda, Vagány, Spuri.
2014. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!