Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nézzétek meg a képet! Szerinte...

Nézzétek meg a képet! Szerintetek ez jó kutyasétáltatáskor? Ettől nem fog húzni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 28. 19:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kérlek ne nézzetek le. Higgyétek el már mindent kipróbáltam. Egy 5 éves dobermannom van. Szögessel járunk most, nem húz annyira, de szeretnék valami kíméletesebbet!
2014. máj. 28. 19:54
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy ez: [link]
2014. máj. 28. 19:56
 3/12 anonim válasza:
Esetleg beszéld meg a kutyáddal, hogy ez neked nem tetszik hogy húz. Mindent meglehet beszélni, tudasd vele.
2014. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gergo1998 ***** válasza:
eszközökkel sajnos nem tudod a hibákat megszüntetni, csak elfedni, és ez nem a legjobb, jobb lenne ha többet dolgoznál vele, hogy szóra igazodjon, vagy láb mellett menjen, most milyen nyakörvet/hámot használsz?
2014. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Próbáld meg uralni a helyzetet erösen huzd vissza utána meg huzd ara amere meni akarsz es megy ara végülis ki sétáltat kit?
2014. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ettől még púpos is lehet
2014. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kiképző látta már a kutyát?
2014. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Járj el vele biciklizni!

A szöges fojtót engedélyhez kéne kötni, ha rosszul használod, inkább árt.

Olyan eszköz nincs amúgy, amitől a kutya nem húz. Azt a gazdi tudja megoldani.

Kutyasulival mi a helyzet?

2014. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kutyasuliba járunk 6 hónapos kora óta. Mindent tud, profi az öv-je, engedelmes. Nagyon jó kutya, rengeteget foglalkozok vele. Sétánál viszont húz. Következetes vagyok vele mindenben. Sajnos ezzel nem haladtunk az évek során előre.

Tényleg kipróbáltam mindent. Naponta többször viszem sétálni, sokat labdázunk futunk. De húz...

2014. máj. 28. 20:28
 10/12 anonim válasza:
Mondtam hogy tudasd vele hogy ne húzzon, egyszerűen éreztesd vele hogy ez neked nem jó, ennyi. A kutya érzi az érzelmeidet.
2014. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!