Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyusom. Szerintete...

Diamond05 kérdése:

Meghalt a kutyusom. Szerintetek segítene, ha szereznék egy új kutyust, vagy nem ajánljátok? Ha ugyan olyan fajtát veszek, mint amilyen az előző volt, akkor mindig a halott kutyusom jut az eszembe, vagy a fajta nem lényeges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy tüneményes kutyusom, akit mindennél jobban szerette és nagyon rég óta vágytam rá. Nagyon szerette az egész család és két hónapja elvesztettük. Nem volt idős, csak egy éves, de egyik pillanatról a másikra beteg lett és már ne tudtunk rajta segíteni. Szerintetek egy új kutyus segíteni? Szeretnék egy új kutyát, de attól félek, hogy nem fogom tudni úgy szeretni, mint a régit...

2014. máj. 29. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amíg még kétségeid vannak, szerintem ne fogadj be újat, még nem állsz készen rá, ami nem is meglepő egy ilyen hirtelen, váratlan veszteség után. Tudni fogod, amikor eljön az idő. Tapasztalt sokkutyások szerint az új kutya a legnagyobb segítség, mások évekig is várnak, mielőtt magukhoz vesznek egy másikat, ez is egyénfüggő, mint minden.
2014. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]

AJánlom figyelmedbe az utolsó előtti bekezdést. SZóval várj még vele!

Nekem is most halt meg a héten a kutyám :-( Én mondjuk nem is lennék képes rá hogy újat hozzak haza, de ez a írás meggyőző!

2014. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!