Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a régi kutyátokat sokkal jobban szerettétek, mint az újat?

Figyelt kérdés
Normális, hogy ilyet érez az ember? Így érzek, de közben bűntudatom van és kegyetlennek érzem magam. Mindig eszembejut, hogy őt akarom vissza, de akkor meglátom a kis hülyét, megsimogatom és rémesen érzem magam közben. Remélem, sőt tudom, hogy ha összecsiszolódunk, őt is ugyanúgy szeretni fogom, sőt... de most még nagyon rossz. Ugye ettől nem vagyok nagyon rossz ember?
2014. máj. 30. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem régen van nálad az új kutyus. Hagyj időt magatoknak.
2014. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes. Nyilván sokkal erősebben kötődsz egy olyan kutyushoz, akivel hosszú éveket töltöttél együtt, mint akivel még csak most léptetek be egymás életébe.
2014. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, soha többé nem hozok még egyet ugyanabból a fajtából, mert szerintem ez is beleszámított.Az elején (úgy két évig - lehet ennyit kellett volna inkább várnom az új kutyával) mindig a régihez hasonlítgattam, hogy hát az ebben meg abban jobb volt, aztán ez elmúlt.
2014. máj. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam annyi külömbséggel, hogy az idősebb 1 éves volt az új kiskutya hozzám kerülésekor és az idősebbet jobban szerettem, de most már egyformán szeretem mindkettőt.
2014. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!