Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ember vagyok?

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves kiskutyám, akit nagyon szeretek, de mostanában elkezdtem nézegetni a menhelyes kutyusokat, mivel szeretnék másikat, amint lehet. És bár még nem találkoztam a kiválasztott kutyussal, akaratlanul is szoktam rá gondolni, hogy milyen lesz majd vele az élet, milyen trükköket tanítok meg neki majd stb. Néha olyan bűntudatom van utána, mert itt van még a vénlány is, akit nagyon szeretek, vele nőttem fel, és mégis vágyom az új kutyusra is. Sajnos nem hozhatnék még ide másik kutyát, mert a jelenlegi eléggé domináns, nem tűrné meg maga mellett.

2014. ápr. 15. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy rossz ember csak sajnálod a menhelyi kutyusokat.
2014. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy rossz ember, csak fiatal és sokkal jobban érdekel egy újdonság, mint a meglévő kutyád , aki már megszokott, az életed tartozéka.
2014. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy rossz ember.


Nekem egy 12 éves kutyám van és én is szoktam nézni menhelyek oldalát .Én is amint lehet örökbe szeretnék fogadni egy új kutyust.De csak azért,mert kutya nélkül nem bírnám.


Viszont szerintem fölösleges már most új kutyát kiválasztanod,ha még a meglévő él.

Hiszen annak nincs sok értelme,hogy bele szeretsz egy kutyusba,elképzelsz mindent vele.Aztán ha oda kerül a sor addigra lehet örökbe fogadják.


Én is van,hogy több kutyusba bele szeretek és rögtön kihoznám.De aztán arra gondolok itt a meglévő idős kutyusom.Persze ha lenne rá pénzem és helyem hoznék ki kutyát így is.

2014. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy rossz ember. Az én kutym 13 éves , és már évek óta tervezem a következő kutyám, sőt az utána következőt meg az összeset. Már tudom a nevét, meg mindent amit szeretnék tőle. Annyi a különbség, hogy én tenyésztőtől szeretném, tehát ráfoghatnám arra, hogy az ilyenre jó előre kell tájékozódni. Mivel addig nem lehet másik kutyám amíg ő él, mert nincs annyi időm, pénzem, meg nem is engedik az itteni szabályok, ezért ez úgy hangzik mintha várnám, hogy meghaljon, de ez nem igaz. Néha bűntudatom van nekem is, de megpróbálom két külön dologként nézni. Attól még, hogy szeretek valakit, még lehetek izgatott a másik miatt is. Ezzel együtt konkrétan arra is sokat gondolok évek óta, hogy mi lesz ha meghal, ami ha úgy nézzük hasznos dolog, mert legalább fel tudok rá készülni.
2014. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha te ettől rossz ember vagy, akkor vagyunk még ezzel így páran... Nekem két kutyám is van, de mindig nézegetek x fajtákat, kutyákat, hogy majd milyen lesz a következő, stb.
2014. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 15. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Tök normális, semmi baj nincs ezzel. Tudod, hogy a kutyusod már idősebb, de kívánom, hogy még sok boldog évetek legyen együtt. Ettől függetlenül tudat alatt az is ott van, hogy mi van, ha ő már nem lesz.

És ilyenkor az ember elkezd más kutyákat is nézegetni.


Én is ilyen vagyok, és bár az én kutyám nem domináns, de tudom, hogy nekem egy kutyával könnyebb az életem. Mégis szinte minden nap nézem az allatok.info-t :)

2014. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ezres6162 válasza:
77%
Egyáltalán nem vagy rossz ember, nem is tudom hogy ilyen hogy fordulhatót meg a fejedbe.
2014. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!