Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 hetes Huskym. Még...

Van egy 7 hetes Huskym. Még elég játékos. Mikor kezdjem el tanítani?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
7 hetesen még nem lehet nálad. Hagyd békén.
2014. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Miért van nálad 7 hetesen, amikor a törvény szerint is csak a 8. héttől adhatták volna oda neked?

Kérdéseddel fordulj a tenyésztőhöz.

2014. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

7 hetesen törvénytelen elhozni.

Én várnék 10-12 hetes koráig, addig megszokja az új helyzetét, és téged is, utána kezdeném el tanítani.

2014. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kutya nem lehetne 7 hetesen még nálad a törvény szerint. Egyből lehet tanítani, ahogy hozzád kerül (szóval a 8. héttől), és érdemes is mert ilyenkor van a legfogékonyabb korban.
2014. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Hozzám is 6 hetesen került a kutyám (skót juhász), de az már 15 éve volt. Erről a törvényről nem is hallottam még. Mikori? Én 6 hónaposan kezdtem tanítgatni először. Addig gyakorlatilag egy légy képes volt elterelni a figyelmét :)
2014. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 perces keresés eredménye:

[link]

2014. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kárpátalján(Ukrajna) lakom, nem hallottam ilyen törvényről, lehet nálunk nincs is... egyik ismerősöm mondta h adna ingyen egyet és így került hozzánk
2014. máj. 31. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
független attól, hogy nálatok létezik-e ilyen törvényt vagy sem, az tény, hogy a kutyákat 8 hetes koruk előtt erősen nem ajánlatos elválasztani az anyjuktól, ilyenkor még rengeteget tanulnak egymástól a kölykök, többek között azt, hogy a másikat milyen erősen lehet megharapni
2014. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na most már legalább ezt is tudom. Nekünk 97-ben lett az első és eddig utolsó blökink, akkor annyi volt megbeszélve, hogy kell egy kutyus, mindegy fiú vagy lány és hogy majd szólnak, ha mehetünk érte. Aztán végül ők hozták le és akkor mondták, hogy 6 hetes.
2014. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!