Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legveszedelmesebb,...

Melyik a legveszedelmesebb, legerősebb kutyafajta?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kaukazusi juhaszkutya,pitbull,rottweiler,talan a kangal
2014. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Legveszedelmesebb? Nem fajtafüggő. Az elvadított, neveletlen, agresszív kutyák a legveszedelmesebbek.


Legerősebb? Pásztorkutyák, masztiffok, hegyikutyák.

2014. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A legerősebbek talán a nagytestű pásztorkutyák, moszkvai őrkutya hasonlók.

A legveszedelmesebbek, mindig aktuális divat szerint kikiáltott fajták.

Megfelelő képzés esetén egy kutyafajta sem veszélyesebb a többinél (természetesen a testméret figyelembevételével)

2014. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2014. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalataim,a látottak,hallottak,olvasottak alapján a kangal és a hasonló kaliberű pásztorkutyák (akbash,karabash),közép-ázsiai juhászkutya,kaukázusi juhászkutya.
2014. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hiénakutya.
2014. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Én a kaukázusit mondanám. Mert, habár eddig csak képeken és videón láttam, abban a kutyában nincs meg még gyermekkorában sem az a báj, nem aranyos, az összes úgy néz ki, mint Joffrey (vagy nem tudom hogy írják) herceg a trónok harcából. Ilyen gonosz fej, nagyképűség. Képek alapján ez jött át, de még senkit nem halottam áradozni róla, hogy milyen aranyos kauja van és hogy mennyire bújós. Ha valakinek ilyen volna, nem akarom ezzel megsérteni, de én őket tartom a legveszedelmesebbnek. Persze egy kaut is lehet jól nevelni és szeretni, de eléggé félelemetes jószág.
2014. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
multkor olvastam, mikor kutya viadlok voltk, ha a nagy kutya nem olte meg 1,2 percen belul, harangoztak a nagy kutyanak! sot meg a pit ek kozul is a kisebk voltak a nyerok 18-25kg!
2014. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Schrancdorka ***** válasza:
100%
nevelés kérdése.ha úgy neveled akkor egy yorkshire is lehet harci kutya :D
2014. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Erősségben tényleg a nagytestű juhászkutyák talán a legerőssebbek.

Én kiszámíthatatlanabbnak ismerem a kistestű fajokat (csivava meg az egyéb identitászaaros szőnyegcirkálók).

Amúgy az emberen múlik hogy hogy neveli vay nem neveli az adott kutyát. Egy kutya sem eredendően gonosz vagy agresszív. Nyílván támad ha veszélyben érzi magát.


Kutyafaj választásnál én mondjuk inkább a vadászkutyáktól tartok, nem mert veszélyesek egyszerűen csak önfejűbbek és nehezen kezelhetőbbek mint a többi kutya.

2014. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!