Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 napja költözött hozzánk egy...

Gabeszboy86 kérdése:

3 napja költözött hozzánk egy 7 hetes törpe tacsi. Ha egy percig nem lát valakit, egyből sírni kezd. Egyenlőre a házban van, de mindenképp azt szeretném ha kinnt lakna, mivel kertesházam van. Mit tudnék tenni, hogy ne sírjon amikor nemlát minket?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én kertes házban lakom, kint vannak a kutyáim, az egyik egy tacskó volt (sajnos meghalt).

DE: az én tacsim egy szálkás standard tacsi volt, nem egy törpe (a Tied rövidszőrű?). És: ő úgy volt kinti kutya, hogy egy házilag gyártott, agyonszigetelt kutyaház van, és egy 60 kg-os cane corsóval lakott együtt, aki úgy bemelegítette a kutyaólat (aminek akkora a bejárata, hogy a corsónak össze kell húznia magát), hogy a bejáratot nem kellett lefüggönyözni. Ha benyúltál, konkrétan meleg volt bent. Meg fog fagyni a tacsid, ha egyedül lesz a mínuszokban, hacsak nincs fűtött háza.

2014. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11. vagyok

Érdekes, hogy az én kutyáim meg bent nem bírnak megmaradni. Ha meleg van, akkor a teraszon fekszenek, ott jár a levegő, ha beeresztem őket a hideg kőre, akkor is kimennek egy idő után. :)

2014. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Szaporítótól hoztál el egy kutyát úgy,hogy még a törvényre is toronymagasról tettetek,vagy nemtörődömségből,vagy tudatlanságból.Jó eséllyel a későbbiekben a sírás lesz a legkisebb problémátok.A szocializáció egyik fontos szakasza marad ki.
2014. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem kell átesni a ló másik oldalára. Egy 8-9 hetesen elhozott kutya is sírhat eleinte.

Nem kell foglalkozni a sírásával. Csak akkor menjetek , szóljatok hozzá, ha csendben van. El fogja hagyni.

A törpetacsi nagyon kicsi testű. Ha lehet, oldd meg, hogy kint és bent is lakhasson.

2014. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kertes házam van, és törpe tacsim, de eszembe nem jutna, hogy kinti kutya legyen a kis kopasz hasával és a 4 kilójával... Szerintem meg is fagyna a mínuszokban. Egyébként mindig ott van ahol mi vagyunk. Ha kimegyünk kijön, ha bemegyünk bejön. :)
2014. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!