Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma fialt meg a kutyam, es egy...

Ma fialt meg a kutyam, es egy poros lyukban vannak. Viszont sehogysem tudom kicsalogatni a kutyamat onnan, hogy a piciket kivegyem onnan, hogy a portol megne fulladjanak. Es pledet tegyek ala. felek, hogy nekem tamadna. Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 09:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
sikerult kivenni oket. :) 9db kis kutya lett, de koztuk 1 meghalt. :( nem morgott egyaltalan, csak feltette a piciket. :)
2014. jún. 2. 12:06
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha "lenne gyerekem" attól neked jobb lenne a felfogásod ? :D és nem a porba ellenne a kutyád?? hát jó! :) Ha rajtad ez segít :D :O :D

Most már legalább tedd biztonságosabb helyre a kicsiket,és ne parázz a saját kutyádtól!! Egy jó kutya gazda kapcsolatnál hidd el a kutya nem pont a gazdától védi a kölyköket,sőt....!!

sok sikert majd a gazdi kereséshez!! :O

2-3 hónap múlva meg vidd a kutyád ivartalanítani!!!!!

2014. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Figyeld a kutyádat is, ha furcsán viselkedik, bágyadt, nem eszik rendesen, akkor sürgősen állatorvosi segítséget kell kérned. Nézd meg azt is, hogy folyik-e váladék a hüvelyéből, és az milyen színű. Ha esetleg bent maradt kölyök vagy méhlepény, akkor a kutya nem lesz jól és bűzös trutyi fog ürülni belőle még pár nappal is a szülés után, és ez az életébe kerül, ha nem kap gyors ellátást.
2014. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

uristen.. de egyaltalan nem tudod felfogni a dolgokat.. ?

tudod ilyenkor anya vedi a kicsiket es ha kiveszem onnan akkor attol feltem hogy nekem jon... de vegul nem jott nekem. -.-"

2014. jún. 2. 14:45
 15/18 A kérdező kommentje:

kedves 13mas :) igen kijott a mehlepeny.:) eszik is mostmar ahogy kihoztam oket a lyukbol. iszik is sokat:)

na es mostmar a farkat is csovarja. :) szerintem nincs gond^^

2014. jún. 2. 14:48
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem, a GAZDÁJÁTÓL, vezérétől nem félti a kölykeit. Nyilván téged nem tekint annak. :)
2014. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

Hidd el feltudom fogni,hogy nem tökéletes a viszonyotok! Gyerekem is van /nem porba szültem/ és a kutyám se támadna nekem,ha megfognám a kölykeit!! Sőt elvárja,hogy elléskor a segítségére legyek!!

vidd a kutyád ivartalanítani ,mert nem értesz te ehhez, !!

2014. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
pff.. szanalmas vagy! ;) pápá ^_^
2014. jún. 2. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!