Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy tudom kicsalogatni őket...

Hogy tudom kicsalogatni őket a ketrecből?

Figyelt kérdés
Van két hullámos papagájom.Szeretném őket néha kiengedni a kalitkából,csak nem akarnak egyszerűen kijönni.Volt hogy szinte egész nap nyitva hagytam a kalitka ajtaját,de semmi.
2012. febr. 17. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia =) nemtudom lehet hogy még nem szokták meg a helyet ... (ez csak akkor lehetséges hogyha csak nemrégen akptad őket)

Mikortól vannak nálad???

Egyébként lehet hogy csak kicsit félősebbek majd kjönnek ne félj :) legyőzi őket előbb utóbb a kíváncsiság ;) :D

2012. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy és fél éve vannak nálam.Hát akkor folytatom a kalitka nyitva hagyását hátha sikerül.És köszi a választ! :D
2012. febr. 18. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél egy ülőrudat a kalitkaajtóba kintre. Belül pedig tegyél egyet úgy, hogy csak egy lépés legyen neki az ajtó. Aztán pár napig ne piszkálj bent semmit (persze nem kaja és vízcseréről beszélek), kint se nagyon rendezkedj (ne vigyél arrébb méterekkel székeket, ne csinálj nagy változást a szobaképen, mert raktározzák az agyukban, hogy ha kijönnek, mik a menekülési útvonalak veszély esetén:) ). Aztán néhány nap alatt gyakorlatilag minden madáron győz a kíváncsiság, és kiül a kalitkán kívüli ülőrúdra. Csak meg kell tervezned nekik a lehető legakadálymentesebb ki- és visszautat.
2012. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 19. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!