Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelőt szedek vettem...

Tömegnövelőt szedek vettem mellé egy doboz Scitec Nutrition Daily One tablettát de az oldalukon azt olvastam zsírégető hatású. Szerintetek szedjem mellé vagy ink hagyjam? Nem szeretném leadni azt a pár kilót amit nagynehezen felszedtem

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd mellé!Akkor lenne zsírégető hatása az is kis mértékben ha diétáznál de mivel nem teszed ezér semmit se fogsz érezni belőle én javaslom a napi 2 tabit
2011. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés kösz de rá van írva h napi egy tabletta és hogy ne lépjem túl:)
2011. febr. 12. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
hát figyelj én multi prot szedek abba 1350 c vitamin van semmi bajod nem lesz tőle ha túl léped vörös zoli még vesz külön mellé c vitamint(1100+multi pro 1350 mg c vit) legfeljebb figyelj a folyadékra én 2 őt szednék be
2011. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vitamintól nem fogy fogyni. Szedjed csak nyugodtan, annakidején nekem is ez volt az első multivitaminom.
2011. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!