Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan barátkozzak meg egy...

Hogyan barátkozzak meg egy németjuhásszal?

Figyelt kérdés
Új házba költöztünk a párommal egy hónapja amivel együtt járt egy 5 éves németjuhász kutyus is. A helyzet az hogy az előző gazdája nagyon félt tőle ezért kenelbe zárta amiből én és a férjem is nagyon szeretnénk "kiszabadítani" de mivel idegenek vagyunk a számára nehezen fogad el minket. Még ha ételt viszünk neki is csúnyán morog és ugat. Mit tehetnénk hogy elnyerjük a bizalmát?
2014. jún. 3. 18:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ne nézzetek bele a szemébe, és a legfontosabb az hogy ne éreztessétek vele azt hogy féltek tőle!
2014. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én még csak most ismerkedek hasonló témával, és ami nagyon érdekes, rákerestem a google-on kutya testbeszédre, és nagyom hasznos linkeket adott ki, tudom ajánlani a szakember mellé! :)
2014. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!