Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2,5 éves fiú, fehér bichon...

2,5 éves fiú, fehér bichon kutyusomnak hol tudnék párt találni?

Figyelt kérdés
Imádnám ha lennének picinyei!
2010. jan. 1. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Aha és mit imádnál benne? Hogy szaporítod szerencsétlen divatkutyát? A kölykök különbenis sem a tiéd lennének. Ó mekkora élvezet neki szenvedni minden tüzeléskor, hogy hajtják az ösztönei de nem mehet, meg az is mekkora élvezet hogy a kis farkát majd satuba fogja a szuka ha összeragadnak... Vagy esetleg tenyésztkutyád van? Akkor nem kéne itt kérdezned...
2010. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
0%

Fuh, nekem Fekete bichonom van. Liza:) De nem szeret fiúzni:(

De azért sok sikert, hátha sikerül becsajoznia:)

2010. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

[link]

[link]


Imádnád?


Törzskönyve van? Tenyészszemle van? Kiállításon voltál vele? Genetikailag öröklődő betegségekre szűretted? Bejegyzett kenneled van? Találsz majd nekik gazdit? (Nyilván te is azt gondolod, hogy a tiédnek lesz mind...) És az a gazdi JÓ gazdi is lesz? És ezt honnan fogod tudni? Rendelkezel komoly kapcsolatokkal Tenyésztő körben? Értesz a kutyatenyésztéshez? Értesz ahhoz a fajtához, amit szaporítani szeretnél? Hány kiállításon voltál életedben, akár csak nézőként is?

Jártál már menhelyen?

Hány kérdésre a válaszod igen?


Ha mindenre igen a válaszod, akkor esetleg belevághatsz. De ha mindenre igen lenne, akkor nem tennél fel ilyen kérdést ezen a fórumon!

Mert tudnád, hogyan zajlik a kutyatenyésztés és már a kiállításokon összeismerkedtél volna a legkiválóbb szukák gazdáival...


Gondolkozz, legyél felelősséggel a még meg nem született és a már megszületett temérdek (menhelyi) kutya iránt, ne népesítsd a szaporítók táborát!


Köszönjük a Kutyák nevében!

2010. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

express.hu

állat kategória azon belül kutya, beírod a fajtát és azt megkeresed azt h fedeztetést válall és kiad egy csomót ahol hirdetnek a kan kutyás gazdik:)

2010. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
15:29 legalább ne segítenél neki, hogy szaporítóvá váljon, expresszen csak szaporítók hirdetnek!
2010. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
És akkor jönnek a szaporítók lepontozni...
2010. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

én csak a kérdésére válaszoltam...

meg amúgy magától is rájött volna a kedves kérdező is.

2010. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen kérdésektől borul el az agyam. Már kedvem sincs kulturáltan elmagyarazni a helyzetett.

Ha csak egy kicsit érdeklődnél az állatok iránt tudnád hogy dugig vannak a menhelyek! Szívesen átadok neked ucára kitett dobozos kölyköket ha annyira babázni szeretnél!!!

2010. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Pont most voltam a menhelyen egy kiskutyáért és TELE volt fajtatiszta, akár tk-s kutyákkal! Inkább mentsd meg azokat! Egy kis ízelítőnek: mudi, beagle, dog, husky (kék szemmel), papillon, amstaff, amerikai buldog, német juhász, pekingi, roti, puli, francia buldog stb! De te gyártsad még őket...
2010. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ja és töméntelen vizsla...
2010. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!