Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érjem el, hogy ne harapjo...

Hogy érjem el, hogy ne harapjon játék közben?

Figyelt kérdés
két hónapos, tudom, hogy még kicsi, de szerintem ezt el kell kezdeni( hogy ne harapjon) hogy kezdjem el erre tanítani?
2010. jan. 1. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre úgy a legegyszerűbb megtanítani, hogy amikor játék közben harapni kezd, te szó nélkül abbahagyod és elengeded a játékát, satöbbi... nem kell ráütni, sem kiabálni vele, hidd el, nagyon hamar össze fogja kapcsolni a kettőt!

Boldog új évet!

2010. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! :) neked is!
2010. jan. 1. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes hogy harap főleg hogy még a fogait is hegyezi. Tudom fáj mert még tűhegyesek de ha már minden kép most akarod leszoktatni róla akkor az a legjobb megoldás amit az előző ember írt. Bántani semmi képen nem szabad még. Sok sikert! :) (de ha rám hallgatsz még hagyd had harapjon később is le lehet róla szoktatni most még nagyon kölyök. Enyém mai napig harap de csak játékból ha rá szólok rögtön abba hagyja)
2010. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor harap akkor jelezd neki! Sikíts fel vagy vmi ezzel jelezve neki h fáj. Valószínűleg a testvéreivel nem volt elég ideje ezt kitapasztalni ezért harapdál és nem érzi a határt..
2010. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi nektek!
2010. jan. 2. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!