Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány órát hagyjátok a kutyátok...

Hány órát hagyjátok a kutyátokat a lakásban egyedül? Rosszalkodik?

Figyelt kérdés
munka miatt vagy iskola miatt..

2014. jún. 6. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt kutyám akit nem lehetett volt akit igen. Kutyája válogatja. Amelyiket lehetett azt kb max tíz órára de előtte utána egyből séta legalább a dolgok végeztéig.
2014. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ááltalábabn kb 4 órákat van egyedül itthon, de van mikor(én két műszakban dolgozom, apám 3 ban) fedi a munkaidő egymást a család többitagjával így a kutyám 8-9 órát is van egyedül itthon. Indulás előtt lent vagyok vele negyed órát, és ha hazajöttem akkor is.


amikor hozzám került (menhelyes kutyus, közép-kistestű, panellakás) akkor kizártam mindig a folyósóra és néha még ott is rosszalkodott (megcsócsálta a papucsomat) aztán fogtam egy régi pólomat amit nem használtam, csak alvásra és azt kiadtam neki, azt is megcsócsálta, de utána már máshoz nem nyúlt.


fél év után már semmit se csócsált meg, az utóbbi két évben pedig bátran nyitva merem hagyni a szoba ajtót is, mert nem csinál semmi rosszat. (Ugatni meg egyáltalán nem szokott, azt a szomszédoktól kérdeztem)

2014. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 kutyám van, a legtöbb, amit egyedül vannak, 9 óra. Ha ketten hagyom őket itthon, akkor semmit sem bántanak - bár amíg a kicsi kicsi volt, mindig várt itthon meglepi. HA külön-külön viszem el őket, akkor attól függően, hogy melyik marad itthon, vagy egy kis ugatás van, van előfordul, hogy megcsócsál ezt-azt. De ez nem rosszaság, hanem szorongás, nyugtalanság amiatt, hogy elmegy a falka többi része, és ebben vezetik le. A zajongás rendszerint pár ugatás, a rágás meg attól függ, mit hagyok a földön, de van, hogy semmit nem ér baj.
2014. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én reggel lemozgatom rendesen, majd kaja, és 48 méter mélyen alszik míg haza nem érek:) 8-tól 4-ig 5-ig, simán elvan, semmihez sem nyúl hozzá. volt hogy "késtem", és fél hatkor mikor haza értem tök "kómás" fejjel jött üdvözölni, látszott hogy akkor kelt fel:)

bár, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy mindig hagyok neki rágni valót: marha ín, malac orr, stb.

2014. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem keverék kutyám van. Mikor egyedól kell hagynom néha, 4-5 órára akkor a kis helyére a fotelbe, felvisz valamilyen ruhadarabomat vagy papucsomat. Volt,hogy elzártam mindent csak nem ágyaztam be képes volt 2 szobán keresztül kihúzni magához a paplanomat. De semmit nem tesz tönkre. Nagyon félek,hogy ragaszkodik hozzám,csak nagyon hozzám. Valaki hallott hasonlót? Puli keverék.
2014. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meg lehet rá tanítani, hogy több ideig legyen egyedül a lakásban!:)
2014. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!