Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neki volt igaza?

Neki volt igaza?

Figyelt kérdés

Sétáltattam a kutyámat, aki csendesen ment a lábam mellett kb. 2 méterre a kerítéstől, ahol őrjöngtek a kutyák (volt vagy 3). Erre kijön a gazdájuk és flegmán beszól: "Nem lehetne máshol sétáltatni azt a kutyát? Mert zavarja az én kutyáimat itt az udvarban!"

Én meg sem szólaltam, csak mentem tovább. Nem tudom, mi baja volt, direkt gyorsan mentem el a ház előtt, szóval nem lassan. Arról meg nem tehetek, hogy utánunk őrjöng 20 kutya, mert nem bírják megnevelni őket. Más útvonalon nem tudok menni, mert egy nagyon kicsi külvárosban lakunk.


2014. jún. 9. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt igaza.
2014. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy volt már igaza! Nálunk is vannak ilyen idióták, akik mindenbe belekötnek. Nem szoktam rájuk válaszolni, de ha már nagyon idegesítenek, akkor annyit mondok, hogy: nem az én kutyám ugat, az enyém meg van nevelve, nevelje meg maga is a sajátját... Vagy azt válaszolom, ha mondják, hogy ugat a kutyájuk az enyém miatt: az lenne a furcsa, ha nyávogna.
2014. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
NEKED VAV IGAZAD.Az egy hülye bunkó
2014. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Én kérek elnézést, hogy ugat a kutyája ... " :D

Amúgy oké, hogy őrzik a területet, de ez már túlzás. Ugassák a gyanúsan kapu előtt ácsorgó embert, de ne minden falevelet. Mindkét típusból ismerek kutyákat.

2014. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha arra támadna kedved, hogy egy hokedlit lecsapsz a járdára a kerítéssel szemben és ott üldögélsz 4 óra hosszát,azt is megtehet. KÖZterület.
2014. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ne foglalkozz velük :)
2014. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!