Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vihetem magammal a kutyámat...

Vihetem magammal a kutyámat sátorozni?

Figyelt kérdés
4 bap, 3 éjszaka kb 20 fős baráti társaság, vízpart. A vizet szereti, a barátaimat szereti, a barátain is őt. Csak nem tudom nem lenne neki ott rossz 4 bapig? Sátálni ugyan úgy elvinném meg nonsop játszhatna, de mégse otthon volna. A sátramba alhatna, elférne.
2014. jún. 9. 19:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj mennyi elírás, elnézést, azért remélem érthető a kérdés...
2014. jún. 9. 19:54
 2/10 anonim ***** válasza:
vigyed, de old meg hogy ne tudjon megszökni mert abbol nagyobb baj is lehet
2014. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ott vagy vele, eszméletlenül jól fogja magát érezni! (Én már csak tudom mindenhova kutyával megyek)
2014. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lenne neki rossz! Te ott lennél és ez a lényeg neki.
2014. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan viheted.


Ismerősömék is vitték a két kutyájukat ők egy hétre mentek sátorozni egy tóhoz.Nem szökősek az ő kutyái,de amikor kevésbé tudtak rájuk figyelni meg voltak kötve.Hosszú láncon.De csak pihentek az árnyékban.Éjszaka is kint aludtak kikötve,nem volt semmi probléma.


Én ha sátorozni mennék én vinnék vmit amivel azért ki lehet kötni ha esetleg vmi miatt kevésbé tudnék rá figyelni.Bár az én kutyámat sose tudom elhagyni,mert a seggemben van állandóan 5 méternél messzebb nem megy el sosem.De hát egy szag,hang bármi futásra kényszeríthet egy kutyát,hiába jól nevelt.


Legalább kifárad :) Kutyáknak az a fontos,hogy a gazdi ott legyen vele :)))

2014. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
30%
Szerintem ilyenkor csak nyűg egy állat oda főleg ha barátokkal mész nem családdal, de ha mindenkép vinni akarod akkor ügyelj arra, hogy sok vizet igyon és vizezd be sokszor a fejet.
2014. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vigyed, főleg vízpartra, imádni fogja.
2014. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát pórázzal kikötöm max, ha épp ledőlök én is vagy nem kellene hogy ott legyen körülöttünk, bár ilyet nem tudok elképzelni. Kocsi hátuljában mindig hoz valaki 40 liter vizet minimum, mi is azt isszuk, ha elfogy lehet menni vízért, szal az lesz...
2014. jún. 9. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:
vidd nyugodtan:) Esteleg ha ismeri a szobakennelt, az ilyen esetekben nagy segitség szokott lenni.
2014. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor,ha alapból melletted szokott maradni és nem pattan le ide oda,különben vagy pórázon dekkol végig,vagy hajkurászhatod.
2014. jún. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!