Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bichon havanese-k mikor...

A bichon havanese-k mikor érik el a teljes szellemi érettségüket?

Figyelt kérdés
Tehát meddig kölykök még agyilag? Mert állítólag minden kutyánál máskorra tehető ez az érettség.

2014. jún. 10. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát... Ez nehéz kérdés, és igazából kutyától függ

Enyém egy éves és nagyon kis dilis :33

2014. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én meg pont azért kérdezem, mert az enyém 5 és fél hónapos és túlzottan komoly! De ennek én örülök, csak érdekelne, hogy náluk hogy van?
2014. jún. 10. 20:24
 3/5 Zowie ***** válasza:
Minden kutya egy külön egyéniség, nem lehet általánosítani. Az én 8 éves kutyám (nem bichon) máig egy hatalmas kölyök.
2014. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi havaneseünk 1,5 éves korában komolyodott meg.Most is bolondos,de sokkal higgadtabb,komolyabb mint régebben.Jó most 3 éves.De mondom kb 1,5 -2 éves korábban lett komolyabb :D
2014. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutya természete, vagyis hogy mennyire játékos vagy éppen komoly, független attól, hogy "szellemileg érett"-e. Nyilván egy 5 éves kutya már érett felnőtt, ettől még lehet a világ legbohócabb kutyája, mert ő éppen olyan, de ettől még szellemileg érett, vagyis kifejlődött. A kistestű kutyák hamarabb érnek, nagyjából egy éves kortól kezdve számítanak felnőttnek és hagyják el a serdülőkori dolgaikat.
2014. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!