Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Whippetnek kiskennel? Nektek...

Whippetnek kiskennel? Nektek van? Sajátkezűleg készítettétek? Mekkora?

Figyelt kérdés
gondoltam osb lapból illetve valamilyen rácsból készíteni. lakásba

2014. jún. 11. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Muszáj? Kiskutya? Felnőtt?

7 nm minimum kell a tv szerint.

2014. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a zooplus-ról rendeltem. Ajánlani tudnám, de már nem látom fent ...

[link]

Szerintem jobban néz ki a lakásban egy ilyen, de meg tudlak érteni, ha inkább saját kezűleg készíted. Legyen akkora, hogy meg tudjon benne fordulni. Nyáron ügyelj rá, hogy a lakáson belül is árnyékos helyen legyen. Több oldala legyen rácsos, hogy szellőzzön.

2014. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első: nem bekalitkázni akarom 8 órára, csak mindig ágyalatt van meg zegzugos helyeken, gondoltam ha csinálok neki egy kis kuckót, oda szívesen bemegy.
2014. jún. 11. 15:37
 4/5 A kérdező kommentje:

második: ilyesmire gondoltam, amit linkeltél, azt hittem jóval drágább 20-30000ft. de 10-15000ért nem is vészes. még gondolkodom rajta hogy megvegyem-e vagy csináljak.


te is csak azért tartod hogy be tudjon bújni valami kuckóba? vagy be is zárod? ebben szállítod?

2014. jún. 11. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben alszik. :) Pár órára pedig be is szoktam zárni, hogy ne egyen meg semmi olyat a lakásban, ami ártana neki. Meg éjjelre is, de hozzászokott. Le van fárasztva, alszik. :D
2014. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!