Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből fogok rájönni arra,...

Miből fogok rájönni arra, hogy eljött az idő és el kell altassam a kutyámat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogja neked mondani. Sajnos nehéz döntés, de ha figyelsz a kutyára, az időpontja egyértelmű, amikor már nem talál örömet a létezésben
2014. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van egy 10 èves beteg kutyusom. Mellrákos, nyirokdaganat és tüdődaganat áttétként. Több orvos is azt mondta, hogy végstádiumban van.Pár hét, talán 1-2 hónapig még élhet úgy, hogy nem szenved. Félek, hogy nem lesz erőm kihívni az orvost majd hozzá.
2014. jún. 12. 09:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lesz erőd. Nekem egy hónapja kellett ezt megtennem. Van egy pont, amikor tudod, hogy már csak szenvedne minden egyes további nappal. Érezni, tudni fogod, hiszen ismered őt jól. És akkor az egyetlen dolog, amit megtehetsz, hogy megvédd a szenvedéstől, hiszen annyira szereted, hogy mindent megtennél érte, csak ne szenvedjen, igaz? Az egyetlen dolog az lesz, hogy elengeded.
2014. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kèrdező!Nagyon sajnàlom. ;'(

De ne add fel kèrlek!Keress meten gyógymódot!Olvastam egy olyat pàr hónapja,hogy rgy kutya gazdàja kikezelte a kutyàt,pedig elèg nagy mellràkja volt!!A nyirok ès a tüdő âttèt is olyan sejtekből van,mint a mellràk,azok csak àttètek,nem külön daganatok....embereknèl is ìgy van!Szóval a mellràkot kezeld alapos informàlódàs utàn!

Remèlem sikerrel jàrsz!!(: Ha minden jól megy,a kutyàd mèg több èvet is èlhet.Hajrà!

(egy yorkie gazdija)

2014. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
*neten
2014. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Érezni fogod. Én hétfőn alattam el a kutyusomat. Egyszerűen érzik az ember és akkor erősnek kell lenni.
2014. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne keressen a neten "gyógymódot"... Ebből már nem fog felépülni.


Ismered a kutyád, fogod látni, hogy mikor szenved. Nem érdemes elnyújani. Többet ér egy nap szenvedés nélkül, mint tíz szenvedéssel teli.

2014. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
fogod erezni sajnalon a kutyudat: ( 2 valasztasod van. elaltatod ne ugy menjen el szegeny hogy a rak viszi el, vagy keresel mas orvost is es adsz neki eselyt a gyogyulasra vagyis megprobalsz keresni ra valami gyogymodot.csodak lehetnek. az en kutyum is meghalt volna ha nem teszek valamit 9 kullancsot vettunk kia kutyambol elkapta a babeziat au orvos mondta hogy nagyon nagy szerencse volt, altalaban a kutyak mikor mar feketet pisilnek teljesen a veget jarjak.mar nem is kellet volna elnie de nem adtam fel es meggyogyult a kutyam a labara nem lepet ra ketten vittuk kezbe felvaltva felholt vol t magyarul a kutyam.szoritok hogy gyogyuljon meg a kutyusod.
2014. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sot az allatorvos mondta is hogy felesleges a gyogyszer de meg lehet probalni.jo egy rak persze veszelyeseb de muteni nem tudjak? olyan nincs hogy be tudjon segiteni az orvis.mondom vidd el masikhoz segits rajta. ha meg az is ugyanezt mondja akkor nagyon sajnalom de mikor latod hogy nem birja legyel (de ne nagyon vard meg mig rosszul lesz) bator.nehez felfogni meg nehez pillanat en is hiaba mondom en is felnek tole persze ez igy van de ez az elet mi segithetunk hogy ne szenvedlyen .sajnos.igen tudom konnyu mondani.de ezzel te is tisztaba vagy.
2014. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt már nektek nyirokdaganatos kutyátok?

Az nem kezelhető. Kemózni lehetne, de alig ad valamennyi időt a kutya életéhez és csak szenvedés neki. A kutyák nem ugyanúgy reagálnak ezekre a kezelésekre mint az ember és a rák is gyorsabb lefolyású náluk. Sajnos temettem már el nyirokdaganatos kutyát akinek volt áttét a tüdejére. Végstádium és menthetetlen. És nagyon racionálisan - csak tőled függ h meddig szenved. Ha látod, h már nincs értelme, akkor csak önzőség nem elaltattatni. Azt gondold át h mi a fontosabb...a a kutyád vagy a saját fájdalmad.

2014. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!