Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idősebb, nagy méretű szuka...

Idősebb, nagy méretű szuka ivartalanításával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Hétfőn megyek az állatorvoshoz lebeszélni a dolgot. 9 éves, nagy testű, benti kutyus, sose volt kölyke, mindig vigyáztunk rá, hogy ne legyen. Azért most gondolkodunk rajta, mert egyre jobban megviseli a tüzelés. Kedvetlen, bágyadt, legutóbb a kajáját is csak úgy ímmel-ámmal ette. Egyébként nagyon jó kondiban van, a korát is csak az őszülő pofija miatt szokták 6-7 évre saccolni.

Van köztetek valaki, hasonló cipőben járt? Ivartalanítás után változott valamiben a viselkedése a kutyátoknak?



#kutya #szuka #ivartalanítás #idős kutya #szuka ivartalanítása
2014. máj. 30. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
az időskori ivartalanitás semmit nem változtat a kutya viselkedésén. A mienk kb. 15 éves, és pár hónapja ivartalanittattuk. (szuka) Köszöni szépen jól van:)
2014. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Westiem van, 9 évesen lett ivartalanítva, nagyon jól megvan, sőt, igen eleven. És neki se voltak kölykei :)
2014. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bodnar edit ***** válasza:
100%

Ne izgulj , még aranyosabb és ragaszkodóbb lesz. És persze nem fog szenvedni a szerelem miatt. Az én kutyusaim sem változtak meg és a macsekom is akkor lett jobban miután ötévesen elvittem elköttetni. Már tudott aludni és enni is sőt azóta levakarhatatlan.

Nem lesz semmi baj vele!

2014. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 31. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!