Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit adtok jutalomfalatnak?

Ti mit adtok jutalomfalatnak?

Figyelt kérdés

Én virslit adtam eddig, de nálunk nagyon meleg van. Ha elmegyünk egy messzebb parkba és gyakoroljuk a behívást, hat elég furcsa állaga és szaga lesz rövid időn belül.

Van valami más, amit jutalom falatnak lehet adni?


2014. jún. 14. 03:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e ilyen bolt a közeledben, vagy hogy állsz a bolti jutalomfalattal, de szerintem itt elég nagy a választék, és el se romlanak. [link]
2014. jún. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a tápját adom. Kicsi, szereti, nem koszol...mert hogy valahogy mindig minden zsebemben találok pár szem tápot, annak ellenére, hogy nem tömöm állandóan a kutyát :)
2014. jún. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó minőségű száraztápot. Mi nyers húson élünk, a tápot enni annyira nem is szeretik de ha jutalom, akkor boldogan fogadják :)
2014. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Száraztáp nem a legjobb, mivel hamar szomjas lesz tőle a kutya, illetve a rágás miatt elterelődik a figyelme a feladatról.


Én sajtot szoktam még használni a virslin kívül.

2014. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!