Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta szeretnék egy kutyát. Nem rég altatták el a cicámat és a hiánya elviselhetetlen. Egy kutya segítene?

2014. jún. 14. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Egy kutya az kutya, nem pótolja egy macska hiányát. Meg szted így hogy lehet bármilyen fajtát is ajánlani? Plüss.
2014. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni, milyen természetű ember vagy. Miképpen éled a mindennapjaidat, stb.

A kutya teljesen más elfoglaltságot jelent, mint egy cica.

Szerintem először keress kapcsolatot a környezetedben kutyát tartó emberekkel. Akkor kapsz némi rálátást a kutyával éléshez. Ha kutya mellett döntesz, menj el egy nagyobb menhelyre és segíteni fognak neked kiválasztani a hozzád passzoló kutyát.

2014. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha macskát tartottál, szerintem maradj is a cicáknál

egy kutya teljesen más

amugy is igy nem lehet ajánlani, mekkorát szeretnél kb, mennyi időd lenne rá, mennyi pénzt tudnál rá fordítani, milyen helyen laksz stb...így én is ink csak plüssöt ajánlanék

2014. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van kutyánk egy Kuvasz. De elköltözünk, de a mostani házunk is megmarad ezért az új házba szeretnék kutyát. A kuvasszal meg nem nagyon lehet játszani..
2014. jún. 14. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

vannak játékosabb és kevésbé játékos kutyák, ilyen esetben ajánlom a menhelyt ha nem akarsz mindenképpen tk-ás fajtatiszta kutyust, ott meg mondod hogy milyen kutyust szeretnél és segítenek az igényeitekhez választani

csak kérdezem azért a kuvaszt viszitek magatokkal ugye?

2014. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Nem mert kicsi az udvar de ott ahol laktunk 15km-re van az új ház :) Kutyát nem akarunk oda mert a szomszédban van 5 és az udvar se valami nagy.
2014. jún. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!