Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta...

Maverick95 kérdése:

Szerintetek milyen fajta keveredése a kiskutyám és milyen nagyra nőhet? Most 8 hetes, eleven, fürge, játékos és nagyon vidám.

Figyelt kérdés

Annyit tudunk hogy az anyukája tacskó,az apukája passz...

Az orvos szerint labrador keveredés lehet,szerintetek? Én remélem hogy minimum lesz egy közép termetű,labrador vakvezető kutyához hasonló kiskutyus :) Köszönöm a válaszokat!

[link]


[link]


[link]


2014. jún. 15. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

valószínű, hogy labrador és közepes termet lesz, mert már most nagy!


Mikor annyit olvastam, hogy milyen lesz az utcamixből és az első képet megláttam akkor tacsi és beagle-re gondoltam.

aztán a többi képen inkább hasonlít egy labradorra!

Mindenesetre ivartalanítasd!

2014. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is labrador. Esetleg egy Golden Retriever, csak a tacskó szőrhossza érvényesült. Nagyon édes kutyuska :) Nagysága.. jó kérdés, még nőhet pár centit. Mindenesetre nem lesz akkora mint egy Labrador, vagy Goldi, de szerintem egy átlagtacskónál ( talán már most nagyobb?), vagy a közeljövőben nagyobb lesz.
2014. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszonylag nagy mancsai vannak a képek alapján, szerintem legalább térdig fog érni.
2014. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! :) mert tacskó keresztezés attól még tényleg lehet térdig érő? :)
2014. jún. 15. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet térdig érő, de gondolom "hosszú" is lesz, mint a tacskók általában.
2014. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!