Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvigyem orvoshoz? SOS!

Elvigyem orvoshoz? SOS!

Figyelt kérdés

9 hetes kiskutyám hányt az előbb.:(


Egyébként utána megette amit kihányt ez normális? Kétségba vagyok esve segitsetek könyörgöm


2014. jún. 18. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak hányt egyet, aztán semmi, jókedélyű játszik stb akkor semmi baj. Kutyák gyakran csinálnak ilyet. Tele eszik magukat gyorsan aztán kiöklendezik később és nyugisan megeszik...Ha többször is hány egymás után és látszólag valami nem stimmel vele, bágyadt kedvetlen akkor irány a doki.
2014. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az ebédjét hányta ki, majd békésen megette. Most lefeküdt aludni. Nagyon félek hogy baja lesz én nem élném túl ;(
2014. jún. 18. 16:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutyák csinálnak ilyet, főleg, ha mohón esznek. Szerintem nincs gond, nyugi!
2014. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém is hányt kölyök korában, pedig se evés előtt, se utána nem ugrált, mozgott. Evett, lefeküdt aludni, majd felkelt, kihányta a kaját és visszaaludt. Szóval ha nem mindennapos, akkor normálisnak mondható. Viszont arra figyelj, hogy evés előtt egy órával ne mozogjon sokat, de főleg utána ne, kb. 1-2 órát!
2014. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne itt keress orvost!
2014. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, megmondanád ki keresett itt orvost???


Azóta minden oké, futkos, játszik, remélem nincs baja. Köszi a válaszokat.

2014. jún. 18. 18:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha jó a kedve, étvágya, akkor no problem. Akkor aggódj ha hányt és bágyadt, kedvtelen, nem eszik, rossz kedvű. Ha ilyen van, akkor utána figyeld a viselkedését.
2014. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Minden rendben vele, megette a vacsoráját is, remélem bent is marad :)
2014. jún. 18. 21:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Hűha, nem akarlak megbántani, de szerintem te a következő 15 évben ki fogsz készülni idegileg, ha már 9 hetesen egy hányástól így bepánikolsz. Teljesen természetes, hogy a kutya hány néha, főleg ha utána megeszi, a farkasok is így etetik a kölykeiket. Egyszerűen gyorsan evett, nem rágta meg elég jól. De ennek azért utána nézhettél volna mielőtt hazahozod, ez nem olyan különleges tudás.
2014. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi az oltást, neked is további szép estét!


Én pedig úgy gondolom, inkább pánikolok és kikészülök, minthogy sz*rjak a kutyámra, mint sokan mások...

2014. jún. 18. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!