Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rühes a kiskutyám hogyan...

Rühes a kiskutyám hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Valaki ajánlana valami hatékony fürdetőt vagy esetleg saját tapasztalat alapján valami hatékony módszert ?? Szegénykém annyira vakarózik hogy már véresre vakarja magát és nem tudok rajta segíteni bárhogy szeretnék :( ..Ha valaki ismer hatékony megoldást az írjon már. Előre is nagyon nagyon szépen Köszönöm!!!!!
2014. jún. 18. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valaki tud ajánlani:az állatorvos.Olyan szert,ami tényleg használ is,orvos nélkül nem kapsz.
2014. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és a bolha irtó erre nem használ?
2014. jún. 18. 17:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bolhás a kutyád?
2014. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem bolhás inkább rühes szegénykém :(
2014. jún. 18. 17:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Neostomosan: 1ampulla/1 liter vízben hígítva, kutya nagyságától függően több adag is kellhet. BŐRIG áztatni benne a kutyát MINDENHOL. Ne öblítsd le, de szaritsd meg a kutyát, h ne nyalja le. Állatpatikában kapható.


FONTOS! Mindenképp vidd el dokihoz, mert nem biztos, hogy ruh vagy bolha, lehet allergia is. Másrész a sebes bőrre nem mindent lehet használni. Nem tudom h pl a Neostomosant lehet e sebes bőrre.

2014. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Vidd el orvoshoz, és ő javasol megfelelő fürdetőt. Ez a hatékony megoldás.

Bárhogy szeretnél segíteni, de az nem jutott eszedbe, hogy elvidd orvoshoz?

2014. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kamu

ennyire h ülye ember nem létezik

VIDD ORVOSHOZ

ÉRTED????

2014. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 piriiiiii ***** válasza:
2%
Hm, én hallottam valami olyasmiről, hogy a nikotin véget vet a rühnek. Illetve valami olyan módszert, hogy csikkek hamuját vízzel keverve kenték a problémás felületre. De csak halványan emlékszem, nézz utána! Viszont az biztos, hogy használt.
2014. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

piriiiiii


Remélem viccelsz ezzel a csikkes dologgal, még a végén kipróbálja a kérdező, és kajakra elfertőződik az amúgy is szenvedő, szerencsétlen kutya sebes bőre. Orvoshoz kell vinni a kutyát, nem házipraktikákkal kezelgetni, mielőtt húsig kaparja magát!!!

2014. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, rühes az a szegény állat, majd megkérdezed, hogy a bolhairtó jó-e. Ezért volt a kérdés: Bolhás-e a kutya.

Vidd már el orvoshoz!

2014. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!