Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Hogyan tanítsam meg a kutyámat a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Aki tud segíteni légy szíves írjon: nekem még soha nem volt lakásban kutyám, és nem tudom hogy lehetne rászoktatni hogy egy helyre csináljon, próbáltam hogy a kupacát egy helyre raktam megmutattam neki hogy oda kéne csinálni, de nem segített.



2014. jún. 18. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
2 óránként ha tudod, le vinni a házelé/kertbe ha ott elvégzi dicséret, jutalomfalat vagy bármi ami motiválja, ha a házban és pont rajta kapod akkor tiltsd neki, ha nem kapod rajta akkor szó nélkül takarítasz
2014. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI :) ez lesz csak sajna még várni kell 10 napot mert a tenyésztő nem adott oltást :( se neki se a testvéreinek
2014. jún. 18. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
persze amíg nincsenek oltásai addig nemszabad levinni :)
2014. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI az ötletet követni fogom csak adják már be neki azoltász , de akkor is 1 tenyésztőnek köteles lett volna beadni az oltásokat mert a 6 hetest sem kapta meg tulajdonképpen semmit nem kapott, de 9 hetes ma kaptam meg de hazafele csak 1 oltást kapott parvo ellen.
2014. jún. 18. 22:59
 5/7 A kérdező kommentje:
jajj de jóll látok a sötétben XDDD
2014. jún. 18. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:

az "egy helyre szokatás" nem szobatisztaság.

mellesleg, ha rendszeresen leviszed, önmagától ( ha nem, akkor kicsi "unszolásra" ) szobatiszta lesz.

2014. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI
2014. jún. 19. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!