Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyes kutyát hoztam,...

Menhelyes kutyát hoztam, hogyan tanítsam szobatisztaságra?

Figyelt kérdés

Egy tacskó keverék kutyust hoztunk ma el az Illatos útról. Álom, ahogy viselkedik, de tényleg... Utcán ugyan még húz és nem tud szépen sétálni, de imád minket, hihetetlenül barátságos, minden emberrel barátkozni akart az úton, kutyákkal is barátságos (előző megboldogult kis barátom *szipp* egy kötekedő kis méregzsák volt), a lakásban (nagy lakás) is szépen viselkedik DE. Kapott egy kicsit enni, fél perc múlva telerakta az előszobát. Ivott vizet, fél perc múlva telecsurgatta az előszobát. Felmostunk, bespréztük a helyet. Lementünk egy nagyot sétálni. Szaglászott, de nem pisilt, nem kakilt. Hazajöttünk, ivott és furán járkálni kezdett, mondom veszem a kabátot és leviszem ERRE jól telecsurgatta a konyhát :D Mintha megnyomtak volna egy gombot, hogy "Üríts!".


Kérdés: Az szerintetek beválik, ha etetés, itatás után közvetlenül lemegyünk? Vagy szerintetek milyen módszerrel tudnám rávenni, hogy az utcán végezze el a dolgát? Nekem nagyon úgy tűnik egyébként, hogy szobakutya volt korábban (kóborként került a menhelyre).



2014. jan. 26. 18:33
 1/2 sippara ***** válasza:
82%
2014. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! Na, haladunk, haladunk, kaki már az utcán történt ma :D
2014. jan. 27. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!