Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek, ha találnátok...

Mit tennétek, ha találnátok egy daganatos, idős kutyát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
hát először is elvinném dokihoz h mi legyen vele(lehet nem kell altatni).aztán ha megtudnám tartani akkor megtartanám ha nem akkor keresnék neki egy szerető gazdit!de semmi kép nem dobnám ki vagy adnám be menhelyre!ha tényleg idös már ugysincs neki sok...hagy legyen addig boldog amíg él!
2010. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvinném orvoshoz - olyanhoz, aki állatcentrikus. Mivel állatbarát vagyok és az én kutyuskám is rákos volt, de járt hozzá állatorvos és meg is operálta, nem hagynám, hogy szenvedjen kezelés nélkül.
2010. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen kutyám van. 2 éve megműtötték, de most megint nő a tumor a fején. 10 éves a kutya. Ha nem áll meg a folyamat, lehet, hogy elaltattatjuk :-(
2010. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha súlyos fájdalmai vannak, áttétes rákos, nem is lehet már műtéthez altatni, vagy olyan leépült állapotban van már, akkor jobb megszabadítani a szenvedéseitől.

Ha egy normális, megbízható orvos azt mondja, van esély a megmentésére, megműttetném, és ha tényleg olyan idős, akkor azt a pár évet megadnám még neki, befogadnám.

Nagyon sok szempontot kell megnézni, mérlegelni. Nagyon nehéz a döntés, az biztos.

2010. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!