Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan ismerhetem fel, hogy a...

Honnan ismerhetem fel, hogy a kutyám daganatos?

Figyelt kérdés

8 éves yorkshire terriermnek van egy pukli az oldalán a bőre alatt amit kicsit el lehet mozgatni.

Honnan tudjam, hogy ez daganat-e?


2010. aug. 15. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
orvoss!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez aztán marha haszbos válasz volt...nekem még nem jutott eszembe-.-"
2010. aug. 15. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

ez lehet daganat, vagy akár egy zsírcsomó, a rosszul beadott injekció következménye.

Sajnos ezt csak állatorvos tudja megmondani, ultrahang és szövettan alap...

mivel a kutyád nem tudja mi a baja, nem érzi, így nem fog egyéb tüneteket produkálni.

2010. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
a zsírcsomó egy idő után kitüremkedik, vidd el orvoshoz ő okosabbat mond, mi meg csak találgatunk.
2010. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
bocsi nem akartam rossz választ adni de szerintem ezt nem lehet otthon megállapítani.mivel nekem is van kutyám és a daganat veszélyes dolog én azonnal ORVOShoz vinném
2010. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Elmagyarázom,hogy értsed:Te feltetted a kérdést,mi elolvastuk,a kutyát nem láttuk.Látatlanban,vagy akár fénykép alapján még állatorvos sem tudna diagnózist adni felelősséggel.

Teljesen felesleges tippelgetni,ezt csak orvos tudja megállapítani több vizsgálat,pl.labor,UH stb.alapján.

2010. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy daganat, de azt tudnod kell, hogy nagyon sok csomó , mely daganat, nagyon hosszú ideig nem fáj, nem okoz problémát, egyszerűen csak van. Nekem sok állatom volt rákos, szóval tapasztalatban nem szenvedek hiányt, sajnos! De még én sem tudok neked segíteni, pedig szeretnék. Remélem nem lesz komolyabb baja.
2010. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

képtelenség , hogy te felismerd...

nekünk vizslánk volt és a lengő bordája mellett nőt ki a vese daganata ... elvittük több általános házi orvoshoz azt gondolták biztos eltört vmelyik bordája... mire elvittük rendes állatorvoshoz , aki megröntgenezte , majd még akkor sürgősen megműtötte már behálózta teljesen a daganat a kutyát... Gondold meg azt is hova viszed dokihoz!!!...

2010. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!