Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet vemhes a német juhászkut...

Lehet vemhes a német juhászkutyám?

Figyelt kérdés

Kutyám,nem régen tüzelt.Látható jelei is voltak,ilyenkor sokkal bújósabb is.A probléma,hogy ilyenkor jönnek hozzá a kan kutyusok is.Nem tudom,lehetséges-e a tacskó és német juhász..(eleggé butan hangzik) de sajnos,egy pillanatra kellett eelmennrm amikor is a tacsi bejott hozzánk,amikor hazaértem már csak azt láttam,hogy párzó mozdulatot végez a kutyámon,aki még le is feküdt neki...

Ezután,a kutyámnagyon sokat nyalja magát ott alul.Miért csinálja ezt?

Szerintem valószínűtlen,hogy a tacsi sikeresen befejezte volna,hiszen a kutyam jóval nagyobb nála.:( szerintetek?



2014. jún. 19. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát én már hallottam az ismerőseim körében német dog szuka és tacsi jellegű kan nászából született kölykökről... szóval lehetségesnek lehetséges.
2014. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2014. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz,látatlanban itt senki nem tudja megmondani.Akkor mindjárt meg tudod beszélni az ivartalanítást is,amit egyébként vemhesen is lehet.
2014. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam,hogy párzáskor mindenképp ugymond,szükséges,hogy összeragadjanak.De ők nem ragadtak ossze..
2014. jún. 19. 17:46
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Lehet vemhes. Gratulálok a felelős állattartáshoz.
2014. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.az ismerősömnek is német juhász-tacskó keveréke van.
2014. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
En meg gratulalok a bunkosagodhoz.A kutyamat ejjelre mindig bezarom,igy nem tudnak hozzabejutni!De nappal nem fogom bezarva tartani,ilyenkor figyelni szoktam ra..
2014. jún. 19. 18:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepenmindenkinek a kedves valaszokat.!!
2014. jún. 19. 18:12
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
erre csak annyit mondok, hogy épp kint rohangál a kertemben egy tacsi-roti keverék :)
2014. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De igen, lehetséges. Azonnal beszélj egy állatorvossal az ivartalanításról, még nem késő!
2014. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!