Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet vemhes a német juhászkut...

Lehet vemhes a német juhászkutyám?

Figyelt kérdés

Kutyám,nem régen tüzelt.Látható jelei is voltak,ilyenkor sokkal bújósabb is.A probléma,hogy ilyenkor jönnek hozzá a kan kutyusok is.Nem tudom,lehetséges-e a tacskó és német juhász..(eleggé butan hangzik) de sajnos,egy pillanatra kellett eelmennrm amikor is a tacsi bejott hozzánk,amikor hazaértem már csak azt láttam,hogy párzó mozdulatot végez a kutyámon,aki még le is feküdt neki...

Ezután,a kutyámnagyon sokat nyalja magát ott alul.Miért csinálja ezt?

Szerintem valószínűtlen,hogy a tacsi sikeresen befejezte volna,hiszen a kutyam jóval nagyobb nála.:( szerintetek?



2014. jún. 19. 17:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, hogy mégsem figyeltél. Ha tüzel a szuka, akkor igenis el kell zárni a lehetséges kanoktól.
2014. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ivartalanítod? Így csak felesleges szaporulatot csinálsz, akik lehet, hogy először jó gazdihoz kerülnek, de aztán a lelkes gazdik ráunnak a kiskutyázásra vagy nem tudják nevelni, és az utcán/menhelyen kötnek ki. :( Meg neked is költséges lenne az alomnevelés...
2014. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
mindenkivel elő fordulhat baleset, bár azért tényleg odafigyelhettél volna, ha csak elugrasz akkor is bekellett volna zárni, am az első kutyusom is pont nj-tacsi mix volt :) de én is cs azt ajánlhatom hogy viddel dokihoz ott 100%-an megmondják hogy vemhes-e és ívartalanítsd, ha az ha nem az így később se lehet semmi ilyen probléma :)
2014. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most ivartalanítod nem lesz semmi baj :)
2014. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na igen, pont ennyit ér a "nem ivartalanítom, majd figyelek rá"

Lehet vemhes, vidd el dokihoz és mindenképpen beszéljetek le egy időpontot ivartalanításra, és nem kell többet elzárni a kutyát ilyen egyszerű.

2014. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kiderült,hogy vemhes-e?
2014. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!