Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan atka ami nem írtható...

Van olyan atka ami nem írtható és benne van a porban?

Figyelt kérdés
Kutyáinknak állatorvos szerint ilyen van. Ez kezelésekkel nem írtható ki a kutyából, mert a doki szerint benne van a porban. Akkor menne ki az udvarból az atka, hogyha 1-2 évig nem lenne állat. Tényleg így van? Egyszerűbb megoldás nincsen?

#kutya;atka;betegségek
2014. jún. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Kaptak egyáltalán valamilyen kezelést? Vagy a doki szerint nem is érdemes kezelni őket?

Szerintem keress másik állatorvost.

Neostomosannal, tac-ticcal, Advocate-tal lehet kezelni az atkás kutyát. Én be szoktam fújni neostomosannal mindent, ahol a kutyák szeretnek heverészni.

Veszek több ampullával és egy kis permetezővel végig permetezem az udvart. Nincs se bolha, se kullancs se atka. És még légy sem nagyon.

2014. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 : házi por atka ( az emberi és állati bőrlemezkéket evő,ici-pici atka . az ürüléke okozza a porallergiát. ( minden lakásban,minden ágyban ,majd minden emberen-emberrel élő-élősködő :) ( olyan mint a szempilla -atka :)

2: bolha pete allergia ,a kutya bolhák petéi okozzák,illetve a petéket evő atkák :)

megoldás : forestó ???

2014. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kaptak injekciós kezelést hónapokig, de nem hatott, és igen, ezt mondta a doki. Köszönöm a válaszokat, és mennek a zöld kezek! Életmentők vagytok! ;) :D ♥
2014. jún. 20. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!