Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom, hogy én vagyok...

Honnan tudom, hogy én vagyok a falkavezér?

Figyelt kérdés
kérem hozzá értő válaszát!miből tudom,hogy mi vagyunk a vezérek,és azt honnan tudjuk,hogy a kutya kit választott gazdájának és ki az akit csak a családjának tart?Nem régen fogadtuk örökbe és segítség kellene a kérdésben.

2014. jún. 20. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Hát ezt neked kell tudnod, hogy úgy bánsz-e vele, hogy tudja te vagy a falkavezér. Például te mész ki elsőként az ajtón nem a kutya, te vezeted a sétát nem a kutya, akkor játszotok amikor te akarsz, nem akkor amikor a kutya hozza a labdáját stb stb.


Nálunk úgy van, hogy a kutyussal én foglalkozok a legtöbbet, én sétáltatom, etetem, én vagyok a falkavezér. A többiekkel képtelen vagyok megértetni, hogy a kutya nem gyerek, ezáltal őket nem tiszteli úgy, de engem igen.

2014. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen mi is pontosan így tanítjuk.Akkor gondolom jó irányba haladunk.
2014. jún. 20. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Kapsz a kutyától oklevelet, hogy te vagy a falkavezére.

Nem mindegy, a kutyának ki a családja és ki a gazdája? Mindenkinek egyformán kell nevelnie . Egy embert úgyis kiválaszt magának, aki a "falkavezére" lesz.

2014. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem értem a gúnyos megjegyzést!az volt a kérdés,hogy ezt miből látjuk!ha nem tudod a választ nem kell semmit írni!
2014. jún. 20. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Igen igen ez így nem rossz, de az a legjobb, ha mindenki felsőbbrendű nála. Nálunk ugye ez gáz, mert a többiek gyerekként bánnak vele elég sokszor. Ha nekik kell sétálni vinni, mert én nem vagyok otthon vagy nemtom az érdekes mutatvány lesz, de majd akkor talán felfogják, szóval tényleg mindenkinek meg kell értenie, hogy a kutya az kutya.

De akkor is ki fog választani valakit aki mindenkinél feljebb van (ha te eteted veled sétál általában , akkor ez te leszel, ha jól csinálod)

2014. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Séta ,etetés teljesen megoszlik.Nem mehet előttünk ki az ajtón,utánunk kap enni,vezényszavakra hallgat.Tiltásoknak engedelmeskedik.Következetesek vagyunk és mindenki ugyan úgy tanítja,tiltja,stb.
2014. jún. 20. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:

ez a téma idáig engem nem foglalkoztatott, mert úgy véltem én vagyok a falkavezér, csak egy valami nem igaz ránk..

vagyis vezényszavakat ismeri, hallgat rám, tiltásokra is engedelmeskedik, ha elveszem a kajáját nem morog, ha beengedjük a szobába, nem akar sem az ágyra sem a fotelre felmászni, ha póráz nélkül megyünk, vagy bármilyen helyzet adódik vissza tudom hívni, kutyáról is, bármi.. csak az nem stimmel hogy mindíg ő megy előre, ha beengedem a házba, (kifelé nyílik az ajtó) ő megy előre, de megvár, visszanéz, addig nem megy tovább amíg el nem indulok, vagy nem szólok neki, hogy mehet. ha sétálni megyünk, és előre szalad megvár, ha megunta jön végig mellettem. ja meg sétálásnál húzni szokott, de max csak az első km-en , de ezt én be tudom annak, hogy ritkán megyünk sétálni. ezek a dolgok, hogy nem én megyek előre.. meg húz a séta elején ez nagy baj? de mostmár egyébként be vezetjük a napi sétát is, csak nem volt rá időm, mert iskolába is jártam + állandó munkahelyem van...

2014. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!