Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen idős kortól lehet...

Milyen idős kortól lehet kutyaoviba, illetve alapfokú képzésre vinni kedvencünket? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Elsősorban a kérdésben leírtak érdekelnének, és emelett az, hogy 9 hónapos korban nem késő-e még beiratni a kutyámat egy tréningre..

Milyen egy ilyen képzés ára, heti mennyi időt vesz igénybe és összesen hány alkalmas, mennyire eredményes(tapasztalatokat szívesen fogadok!!)

Melyik iskolát vagy óvodát ajánlanátok lehetőleg Béké megyén belül a 9 hónapos kan csivavám számára?

Mihamarabbi válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2014. jún. 21. 19:29
 1/4 A kérdező kommentje:
*Békés megye
2014. jún. 21. 19:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem késő, inkább, minthogy egyáltalán ne írasd be. :)

Az ár kutyaiskolánként változik - nem vagyok helyi, ebben sajnos nem tudok segíteni - eredményesnek biztos hogy eredményes. Hogy heti hány alkalom, és hogy összesen mennyi, azt sem tudom megmondani (biztos lesz valaki, aki tudja), én magánkiképzőhöz jártam anno a kiskutyámmal.

2014. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha nincsen későn! A 9 hónapos meg még jó is, mert pont kamaszkora előtt vagytok, mire lázadozni kezdene, addigra össze tudtok csiszolódni egy jó oktatóval.

Nálunk 7 hónapos korig van óvoda, utána kezdő engedelmes csoportba járunk.De ha egy kölyök még bizonytalan, inkább oldani kell a szorongását, mint fegyelmezni, akkor inkább ovijavasolt.

Az én kutyám 5 hónaposan került hozzám és 9 hónapos koráig ovis volt. Sajnos ki kellett hagynunk családi dolgok miatt 4 hónapot, most 1 évesen már kezdőbe mentünk.

Most sikeresen megörököltem egy négy éves ebet is, ővele kb. 2 hét múlva tudjuk kezdeni majd a sulit.

Nálunk 1000 Ft egy alkalmon (bár Csongrád megyei település vagyunk). Az ovi 1 óra hosszú volt, a kezdő engedelmes másfél óra. Én heti 1x tudok menni, plusz otthon a házi feladatok/gyakorlás napi 10-20 perc.

Ha valakinek van több ideje, pénze, és a suliban is van több foglalkozás, nyugodtan járhat többször is, gyorsabban fog haladni a kutya.

2014. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szarvason laksz? mármint az Békés megyében van
2015. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!