Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudni hogy bűzmirigy...

Honnan tudni hogy bűzmirigy problémája van a kutyának?

Figyelt kérdés
Csak annyi hogy "szánkázik"? Egyéb tünet? És ha bűzmirigy problémája van a kutyának akkor ha azt nem kezelik milyen következményei lehetnek?
2014. jún. 22. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem biztos hogy bűzmirigy, lehet hogy férges.
2014. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de láttam már tv-ben hogy a kutyának van bűzmirigye a végbélnyílás alján és azt néha ki kell üríteni.orvos,vagy kutyakozmetikus vagy nem tudom hol csinálják meg de ott ha valamit megnyomnak kijön belőle.
2014. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet szőrprobléma, vakaródzás, fülgyulladás is . Ha nem kezelik, begyullad. hHa azt sem kezelik, végső soron ki kell műteni.
2014. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha begyullad akkor azt észre lehet venni gondolom?!
2014. jún. 22. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok esetben bűzmirigy. Ha nem kezelik begyullad, sipoly lesz, és baromira szenved tőle az állat.
2014. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha bűzmirigy és csak szánkózik egyszerűen a doki vagy kozmetikus kiüríti.Az állagából,meg a szagából lehet tudni,gyulladt volt e vagy csak összegyült.várni meg nem érdemes vele,mert csak többe fog kerülni a kezelése.
2014. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mikor ürít a kutya akkor lehet érezni a szagán? Nincs egyéb problémája a kutyának csak néha látom szánkázni és régebben piros volt a végbélnyílásnál de másnapra el is múlt. Csak szeretném tudni hogy mik azok a jelek ami bűzmirigy problémára utal. Az orvos azt mondta esetleg gilisztás de nem volt az mint kiderült.
2014. jún. 22. 22:54
 8/9 A kérdező kommentje:
A széklet állaga mindig ugyanolyan normális ha ez számít valamit, és kinti kutya. Az orvos amúgy ránézésre hogy állapítja meg hogy ki kell-e neki nyomni?
2014. jún. 22. 22:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki tudja tapintani. Azt javaslom ne várj vele. Most a doki max. 1-2 ezer Ft-ért kinyomja, de ha vársz, havi 7ezerbe is kerülhet. Szóval ha anyagiak miatt filozol itt akkor nem éri meg várni. Meg amúgy se. Nem is értem min gondolkodsz.
2014. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!