Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet elkezdeni tanítani...

Mikor lehet elkezdeni tanítani a kutyát?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy 6hetes beagle kutyát. Már itthon van.a kérdésem csak az lenne hogy hány hetes korában kezdjem el tanítani?

2014. jún. 22. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gratulalok, meg az anyja es a testverei mellett lenne a helye…
2014. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

8 hetes korig tilos elszakítani az anyjától és testvéreitől...

De, hogy a kérdésedre válaszoljak, onnantól kezdve, hogy nálatok van tanítani kell arra, hogy mit szabad mit nem, stb stb, sétánál már az elsőtől fogva (miután megvannak az oltásai!!!!) tanítani kell, hogy melletted menjen, nincs össze-vissza rohangálás stb stb szóval onnantól, hogy nálatok van.

2014. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mindig ezek a polgár pukkasztó -hat hetesen nálunk van a kiskutya, mit kezdjek vele, mit ehet, hogy neveljem- kérdések.

Mindig ugyanaz a lemez.

A válaszok között fellelhető főbb szavak, szaporító, betegség, oltás, törvény, törvénytelen, anyja, elválasztás, pénzéhség, törzskönyv, chip, garancia, eü szűrések.

ÉS IGAZUK VAN A VÁLASZOLÓKNAK!

6 hetes kutyát már lehet a maga korosztályának megfelelően nevelni, tanítgatni, de ez még bőven a tenyésztő dolga és a kutya anyjáé!

Ha a picik többen vannak, akkor valamilyen szinten egymást is fejlesztik, és ez a korszak az egyik legfontosabb, mert most kezd rá"ragadni" a legtöbb és legfontosabb dolog, ami az egészséges szellemi fejlődéséhez nélkülözhetetlen.

Valóban nem nálad kellene még lennie a kiskutyusnak.

Ha már így alakult, akkor ne vidd sétálni, se utcára, se parkba, se sehova!

2014. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kipótolom, szóval amíg az összes oltása nincs meg, és amíg az oltási program utolsója is ki nem fejti hatását.
2014. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm a válaszokat de amikor elmentunk a kutyaert akkor mi is megkerdeztunk a holgytol hogy még nem túl kicsi? és hogy ilyenkor el-e lehet e hozni? És azt mondták h igen persze mindig ilyenkor viszik el őket.
2014. jún. 23. 06:45
 6/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Igen persze....mindíg ilyekor viszik, hogy fizessék ki, még mielőtt náluk pusztul el a kutya, mert sokan oltani sem oltják, és lassan már nem védi az anya immunrendszere. Szaporítótol nem veszönk kutyát.
2014. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
istenem...."szaporítótól nem veszünk kutyát".... miért ki maga nekem hogy megmondja honnan veszek és honnan nem -.-"
2014. jún. 23. 11:55
 8/17 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Az vagyok, aki a szaporítók miatt, és elsősorban azok miatt az emberek miatt, akik tőlök vesznek, reggeltől estig rohangálok az utcán lévő állatok után. Az vagyok, aki a kidobott szaporított kutyákat összeszedi, egyrészt azért, hogy ne az utcán halljanak meg, másrészt, hogy a tisztelt lakosságot se zavarja, az vagyok aki a szerencsétlen kidobott szaporított parvos kölyökkel az orvosnál ül, és éjjszaka felkel hozzá, hogy ápolja, etessem, emrt egyesek megvették, de mikor megbetegedett, szépen kidobták. Az vagyok, aki naponta végignézi, hogyan pusztulnak el a kidobott szaporított kutyák. Az vagyok, akihez kerülnek az 5-6 hetesen vásárolt kutyák rehabilitációra, mert nem volt lehetőségük elsajátítatni a legalapvetőbb dologkat, mert túl hamar választották el, és harapnak, félősek, agresszívek, stb. Saját időből, saját pénzből. De vegyen csak nyugodtan szaporítótol, aztán majd ha elpusztul 2-3 hét műlva jöhet a következő. Hisz onnan vesz, ahonnan akar. Amúgy egyenlőre Ön, és a kedves Szaporító sértett törvényt, szóval én nem ugrálnék.
2014. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó! Csak tudja akkor tenyésztőtol vegyek 100.000Ft-ért?
2014. jún. 23. 21:16
 10/17 A kérdező kommentje:
És akkor Ágnes hogyan tudnám megvedeni a kicsit attól hogy meg ne haljon?? és megegyszer mondom hogy mi többször is rekerdeztunk és elmondta a nő hogy ilyen már eladjak.. mi ia furcsának tartottuk!
2014. jún. 23. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!