Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyugodtabb természetű...

Milyen nyugodtabb természetű kutyát tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy közepes vagy nagytestű kutyára gondoltam, inkább hosszú szőrű, és olyan amelyik nem ugrabugrál meg nyalogat állandóan, és kicsit önálló, úgy hogy nem is követi minden percben mindenhová a gazdát, de viszont szívesen vinném magammal futni. Tehát nem lusta hanem nyugodt vérmérsékletű. Tudom hogy egyrészről nevelés kérdése is a dolog, nem arról van szó hogy nem akarok vele foglalkozni, mert nagyon is akarok:D

Nem lakásban tartanám, hanem udvaron, vagy persze azért biztos be is fogom vinni :)

(A kistestű, társasági és "divatos" (Francia bulldog, Shar pei, Boston terrier, Yorki...) kutyák nem igazán érdekelnek, nem tetszenek. És nem szeretem a kicsi állandóan pattogós kutyákat sem:P)



2014. jún. 23. 12:39
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Mennyi kutyás tapasztalatod van?
2014. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Cavalier King Charles, ő nagyon nyugodt, és közepes testű és nem mellesleg gyönyörű is! Remélem tudtam segíteni.
2014. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Golden retriver ha jol neveled nyugodt és futni is jo vele
2014. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Én a skót juhászt ajánlom, kérd meg a tenyésztőt, hogy ajánljon az alomból nyugodtabb természetű kölyköt eleve.
2014. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orosz agár olyan, hogy nem annyira rád ragadós. Az agarak általában ilyenek, nyugodtak, de a rövid szőrűeket nem ajánlott kint tartani.
2014. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kutyás tapasztalat? Nekünk volt régebben egy németjuhászunk, és egy újfoundlandi keverék, gyerekkoromban velük nőttem fel :)

Köszönöm az eddigi válaszokat, és szívesen meghallgatnék még tapasztalatokat, ajánlásokat :))))

2014. jún. 24. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!