Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy abbahagyja?

Mit csináljak, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
Van egy beagle 10 éves nőstény kutyám. Most költöztünk el egy új helyre. Mikor meghoztuk, a kutya iszonyatosan hörgött ( olyan volt mintha nem kapott volna levegőt). Azt hittük a meleg autó miatt, vagy mert megviselte az utazás. Lehűtöttük nedves takaróval, de ő csak nem akarta abbahagyni. Először azt hittük, hogy hőgutát kapott... Mikor lehűlt a levegő akkor is ugyanezt csinálta (hosszú órákon keresztül). Akkor jutott eszembe hogy talán allergiás lehet valamire, és azért nem kap levegőt. (Egyébként nem is eszik, és még másnap is ezt csinálta).
2014. jún. 23. 14:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez nekem nagyon fontos lenne, mert nem akarom elveszíteni. Felhívtunk a környékben egy csomó orvost, de senki sem jön házhoz, elvinni meg nem merjük megint az autóval.Tudok valamit tenni itthon érte?
2014. jún. 23. 14:47
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem meritek autóval vinni? nem fog az állapotán rontani olyan sokat. Valahol jogos az orvosok döntése, mert háznál igen kevés a lehetőség megvizsgálni a kutyát.
2014. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hatalmas kamu, hogy nem jön ki a doki...
2014. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem kamu több orvos is azt mondta, hogy vigyük be a kutyát. Nagyon rossz állapotban van és nagyon nem szeret utazni, de azt hiszem, tényleg ez lesz a legjobb megoldás, meg kell próbálni bevinni a dokihoz. köszi a válaszokat, csak kíváncsi is vagyok, hogy mi baja lehet.
2014. jún. 23. 18:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a linket, majd rákérdezünk a dokinál!
2014. jún. 23. 18:07
 7/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Vigyétek orvoshoz, gyorsan. És majd írj, hogy mi van vele.
2014. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítségeteket, édesapámmal beszéltem, azt mondta, hogy a munkahelyén amit elintéződnek a dolgok, akkor elvisszük. Feltétlenül írni fogok! Köszönöm!
2014. jún. 24. 12:25
 9/10 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta telefonon tegnap (édesapám beszélt vele), hogy próbáljuk meg, adjunk neki kálciumot... este adtunk is ilyen cseppfolyósat a vacsorájához, és ma reggelre már hatott, mert nem hörgött, viszont ha egy kicsit elviszem sétálni akkor megint elkezdi, de most nem olyan durván. Ma is azt adtam neki. Nagyon-nagyon örülök, hogy jobban van, és remélem nem lesz több szükségem erre az oldalra ebből a szempontból. Köszönök mindent!
2014. jún. 25. 18:51
 10/10 Imola Ágnes ***** válasza:
A betegséget nem gyógyítottátok meg, csak a tüneteket enyhítettétek. Én továbbra is az orvost ajánlom. Egy normálisat, aki megvizsgálja rendesen.
2014. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!