Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastam egy kutyafajtáról,...

Olvastam egy kutyafajtáról, az utunagan-ról. Szerintetek érdemes tartani? Minden megvan ami kéne neki. Csak mert nagyon szeretnék tartani egyet.

Figyelt kérdés
A Wikipédián is sok infót kaptam, de szeretném tapasztalt utunagan tartók információit is kérni.
2014. jún. 23. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok sokat erről a fajtáról, de annyi bizonyos, hogy magyarországon nem talász tenyésztőt.
2014. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Pont úgy néznek ki, mint egy elcseszett husky. Próbálkozz a szánhúzóalapítványnál, ilyenekkel vannak tele.
2014. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Egyrészt "uto" és nem "utu", másrészt ha jól sejtem, még nem elismert fajta, harmadrészt ha ilyen kutyák tartóival szeretnél megismerkedni és esetleg ilyen kutyát szeretnél tartani, akkor ne magyar oldalakon keresélj, hanem angliában! Gyűjts úgy 250 ezer forintot a vételárra (600 font körül van az ára) meg vagy százezret a hazahozatalára. De nagyon ne éld bele magad, mert a magyar embereknek nincs túl jó hírük nyugaton, úgyhogy ismeretség nélkül nem nagyon fogsz onnan kutyát venni.


Vagy nőlj fel, szállj le a földre és válassz egy normális kutyát ami Magyarországon is elérhető. Az emberek többségének ez nem okoz gondot.

2014. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a világon akár csak pár száznál több példány létezne belőle, nemhogy nálunk...
2014. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!