Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha két hét után is hasmenéses...

Ha két hét után is hasmenéses állagú a kutya széklete, akkor jó más tápra áttérni igaz?

Figyelt kérdés
Dog Chowval kezdtük, de sokat vakaródzott a kutyánk, az orvos megnézte, nem talált semmit, így kezdtem a tápra gyanakodni. Váltottam tápot, Ol Royt kap jelenleg, nem vakaródzik, naponta legalább 3x van széklete ebből 2 biztos, hogy olyan, mint a lepény, képtelenség felszedni. Közel 6 hónapos a kutyánk.
2014. jún. 24. 03:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Megérné váltani, szinte biztos, hogy a táp az oka.
2014. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Josera-t.
2014. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az állatorvos mindent rendben talált, szinte biztos hogy a táp okozza.

Érdemes lenne megpróbálni hypoallergén táppal etetni, lehet hogy allergiás bizonyos összetevőkre, főleg ha a Dog Chow-tól vakarózott, a másiktól meg megy a hasa.

Brit Care nagyon jó hypoallergén táp.

2014. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem Magyarországon élek, itt nálunk nincs Brit es Josera sem. De akkor felhívom az állatorvosunkat és kérek ötletet.

Köszönöm a segítséget.

2014. jún. 24. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a Willowy-t.
2014. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ez sincs. Ami van:

Nupec

Eukanuba

Royal canin

Pro Plan

Diamond

Ezeket lehet interneten keresztül venni.

Bevásárló központokban

Beneful

Ol' Roy

Dog chow

Pedigree

Ganador premium

Az állatorvos szerint minden táp, amit bevásárló központban árulnak gagyi, és rossz minőségű.

Amit a neten keresztül és esetleg az állatorvosnál tudnék venni, azoknak az ára a csillagos eget veri. Valószínű a ganador prémiumot fogom kipróbálni, ha nem válik be, lehet, hogy Barfozni fogok.

2014. jún. 25. 02:02
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyszer elfogyott a táp és szükség megoldásként elmentem az éjjel-nappali kis szuperbe. Pedigree és egy nutridog nevezetű táp volt. Ez utóbbi sokkal olcsóbb volt a pedigree-nél és nem volt túl sok pénzem, így hát megvettem.

Az volt ráírva, minden korosztálynak. Érdekes módon ettől a táptól volt normális széklete. Már mindenhol kerestem ezt a tápot, de valószínű, hogy csak ott lehet kapni és csak két kilós kiszerelésben.

2014. jún. 25. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!