Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha albérletben lakok akkor...

Ha albérletben lakok akkor nem is tudok majd örökbe fogadni kutyát?

Figyelt kérdés

Ez egyenlőre csak elméleti kérdés.

De érdekelne néhány vélemény.


Szinte minden menhely oldalán olvastam,hogy albérletbe nem adnak kutyát.

Na már most ha én szeretnék örökbe fogadni,de albérletben lakok akkor nekem nem is adnának kutyát?


2014. jún. 24. 10:48
 1/7 anonim válasza:
Őőőm. Ezt most nem értem.. A béradó ad neked egy kutyát? Vagy te akarsz vinni albérletbe kutyát?
2014. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A menhely nem adna nekem kutyát :D nem a tulaj.Nyilván olyan albit keresnék amibe lehet kutyát tartani vagyis a tulaj megengedi :)
2014. jún. 24. 11:00
 3/7 anonim válasza:
Hát akkor külön olyat kell keresni ahol kritérium-ba kiírták hogy lehet kutyát hozni.. Vagy megkérdezed bérbeadó-t..
2014. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A menhelyek adnak úgy kutyát, hogy lakásba. Az, hogy albérlet vagy saját lakás, nem számít, a lényeg hogy a kutyának jó legyen :)

mi is albérletben lakunk a kutyámmal, hogy stílszerű legyek, a kutyát nem érdekli, amíg nem ugat, rombol :)

2014. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan menhelyek, ahol nem kizáró ok az albérlet.
2014. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg szüleimmel élek és van 2 kistestű kutyánk lakásban.

Viszont hamarosan elköltözök és az idős a kutyám mellé szeretnék majd egy fiatalabb kutyát (másik kutya nem az enyém).

Aztán mivel hamarosan költözök és csak albérletbe fogok tudni.Aztán pár menhely oldalán olvastam,hogy albérletbe nem adnak kutyát.

Csak is olyan albiba fogok lakni ahol a kutyát engedik.

2014. jún. 24. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak nem kérnek tulajdon lapot, hogy tied a lakás.
2014. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!