Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajkutyát javasoltok...

Milyen fajkutyát javasoltok amit udvaron lehet tartani?

Figyelt kérdés
szeeretnék az udvaromra 1 olyan kutyát amit lehet könnyen füröszteni ,lehessen dédelgetni nem olyan nagy testü és örzi is a házat mert el szeretném engedni hogy járkáljon s védje a házat

2014. jún. 24. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Menhelyi feketék. A legtöbben félnek a feket kutyától :) de irtó cukik
2014. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is a menhelyet javaslom, mivel nem vagy fajtabolond :)
2014. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én szivem szerint uszkárt szeretnék,de az uszkár az nem birja kint szerintem és bent a házban nem tarthatom a párom miatt :( még a huskz-kat imádom,de azt hallottam éjjel sokat orgonálnak és nem lehet birni illetve aludni tőlük
2014. jún. 24. 11:27
 4/18 anonim ***** válasza:

A husky teljes embert kíván, egy husky lefárasztása napi több óra. Ha meg nem fárasztod le, keres saját magának elfoglaltságot - valószínűleg kerítésen kívül...

Az uszkár társasági kutya, lakásba való a gazda mellé, viszont nem hullatja a szőrét.


Mennyit tudnál vele napi szinten foglalkozni? Sétáltatni, tanítani? Volt már kutyád korábban?

2014. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mudi és pumi
2014. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

Neked nem való kutya.

Házőrzésre nem kutya kell,hanem riasztó.A kutyát lemérgezik és már bent is vannak.

Mi az,hogy "el szeretném engedni"? Mert egyáltalán eszedbe jutott,hogy megkötöd?


Neked plüssállat való...A husky és az uszkár időigényes kutya,és garantáltan egy tenyésztő sem adna neked ilyen kutyát,mert nincs hozzá semmilyen feltételed.


A nyelvtankönyv viszont szeretné,hogy több időt tölts vele.

2014. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló nem ismersz ne itélkezz és ne alkoss véleményt...romániai vagyok itt meg igy beszélünk..nem ugy mint ti magyarországon...nem fogom megkötni merrt az egy állatnak sem jó elengedni arra értettem,hogy akarok kialakitani neki 1 elkeritett helyet kutyaházzal...melón kivül napi 2 órát szánnék rá ha meg lene időm akkor még többet.......és amugy igen volt kutyám csak férjhez mentem elköltöztem..eddig panelban laktam napi 4szer kivittem az uszkáromat sétálni ..most meg mivel közös kutya volt ott maradt a testvéremmel mega szüleimmel ..és igen nagyon szeretem a kutyákat ne mondd,hogy nekem nem való kutya mert tudom miből áll ugy szeretem az uszkárt is mint a testvéremet puszilgatom szeretgetem ölelgetem tanitgatom..most meg szeretnék 1et ami a sajátom lehet mert nagyon szeretema kutyákat meg az állatokat minden vágyam 1 kutyus csak nem tudok dönteni ,hogy milyen legyen
2014. jún. 24. 20:27
 8/18 A kérdező kommentje:
és amugy itt nem tenyésztőtől veszik a kutyákat haanem lehet kapni kutyatartóóktól..pl nekem az uszkárom volt párositva 2szer is most megint tüzel kapnék én kutyust
2014. jún. 24. 20:31
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,az írásjeleket feltételezem Romániában is ismerek,és a kis- és nagybetű közti különbséget...de ebbe ne menjünk bele.


Továbbra is tartom magam ahhoz,hogy házőrzésre nem kutya kell,hanem riasztó.Egy uszkárt pedig nem lehet az udvaron tartani.A rövid szőrű kutyákat sem lehet.És egy fajtatiszta kutya elég komoly összegbe kerül,nem is sokan adnak (fajtafüggő) kertbe kutyát.Szaporítótól meg nem nagyon éri meg "fajtatiszta" kutyát venni.

2014. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
akkor menj el magyar tanárnak ha ennyire okoskodsz .....itt szinte mindenki szaporitótóól veszi a kutyáját és mindenki maga dönti el,hogy megéri vagy sem...nem az számit hogy honnan veszi az ember,hanem az,hogy tudj vele törődni és megfelelő bánásmód legyen
2014. jún. 24. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!