Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolások! Miért nem szabad?

Kutyaiskolások! Miért nem szabad?

Figyelt kérdés

Miért nem szabad a labdát eldobni a kutyának?

(Amit válaszként ne írjatok : google a jóbarátod, ki mondta ezt a hülyeséget, ... légyszíves, kôszônôm! :))



2014. jún. 24. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt meg honnan szeded?
2014. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig csak idézni tudlak: "ki mondta ezt a hülyeséget?"
2014. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az oktatótól... (kb. 35 éves tapasztalata van) annyit tudok hogy a örző-védőnél ügyesebb lesz. És csak madzagra kötött tenisz labdával lehet a kutyával játszani.
2014. jún. 24. 20:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem indokolta meg?

ÖV közben persze, hogy nem. De sose???

2014. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem. :// és persze elfelejtettem megkérdezni. :/ (én már csak ilyen vagyok:] ) sose.
2014. jún. 24. 20:57
 6/12 anonim ***** válasza:
van aki kézből jutalmazza, és csak a zsinórt fogja, igy játszanak huzogatóst. De egy jó ösztönű kutyát abszolut nem befolyásol, hogy kézben játszatod, vagy eldobod neki. Én mindig ráejtem, illetve eldobom, mégis olyan az ö.v.-je mint egy eszelősé:))
2014. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban valóban jó a madzagos labda, és abból is a hosszabb madzagú, hogy a földön huzogatva fejleszteni tudod a kiskutya reflexét. Megtanulja gyorsan elkapni a "zsákmányt". Persze, ez nem azt jelenti, hogyha már bolondul a labdáért, ne lehetne eldobni neki. Bár érdemes megtanítani, hogy vissza is hozza. Ez majd az apportírozásnál lesz segítség.
2014. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
53%
Lehet, hogy a guruló labda a többi kutyának elvonja a figyelmét, amennyiben a kutyaiskolában nem szabad eldobni ha több kutya is ott van.
2014. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)) ha eldobom neki a labdát akkor visszahozza nekem:) akkor mind 2 labdajáték módszerral játszok vele ^^
2014. jún. 24. 21:34
 10/12 anonim ***** válasza:

nálunk "tiltva" volt a labdázás ( nem az iskolában ), illetve 2 labdával játszottunk, azért ( egyiket visszahozta elém, de nem adta át, ekkor dobtam a másikat ) hogy a birtoklási vágyat jobban megőrizzük a kutyában.

bár másképpen nevelünk munka ill. show - vonalú kutyákat.

2014. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!