Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha olyan bolha -és kullanc...

Hogyha olyan bolha -és kullancsirtó cseppet vettem, aminek a bolharésze 4 hétig, de a kullancsrésze csak 1 hétig tart, akkor 1 hét után mit szabad cseppenteni a kutyusomra?

Figyelt kérdés
5 hónapos, 2,6 kg. Valaki hozzáértő elmagyarázná, mert nem értem....

2014. máj. 29. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hétig tartó hatás kullancsra? A spotonok nagy része kullancsra 4 hét, némelyek bolhára több idő, de a kullancs miatt mindenki a havonkénti kezelést használja.
2014. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, totál idióta vagyok, a bolharésze 3 hónap, és a kullancsrésze 1 hónap. Így akkor mit csináljak? Mert h 1 hónap múlva cseppentem be a kullanccsal akkor dupla annyi bolhairtót kap, nem káros?
2014. máj. 29. 21:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Van olyan, ami egyforma ideig hatásos?
2014. máj. 29. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs, még nyakörvben sem.

Havonta cseppents rá! Advantix?

2014. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de akkor elmagyaráznám, hogy mi a bajom...Az, hogy ha havonta cseppentek kullancs ellen (olyannal ami bolhára is van), akkor mivel a bolha 3 hónapig hatásos, akkor 1 hónap után túl korai lenne újra a bolha ellen.
2014. máj. 29. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki havonta teszi rá. Ne foglalkozz a bolha részével.
2014. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez mindegyik szerrel így van.
2014. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg vannak kullancsok, addig havonta tedd rá, nem lesz semmi baja attól, hogy bolha ellen "túl van biztosítva", attól viszont lesz, ha fertőzött kullancs megy bele. Majd télen, ha már nincsenek kullancsok, arra a pár hónapra elegendő lesz bolha elleni védekezést biztosítani.
2014. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2014. máj. 30. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!