Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "napozni" a kutyával?

"napozni" a kutyával?

Figyelt kérdés
Valahova ki szeretnék menni kettesben a kutyusommal, ahol jól érezheti magát, én meg kiülhetek 1 könyvvel és napozhatok. Na nem strandra gondoltam, csak ilyen kiülős-gondolkozós parkos valamire, ahol relative kevesen vannak, de olyanra, amit egy kutya azért jobban élvezne, mint egy telepi játszót. Hova menjünk?

2014. jún. 26. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Népliget, Városliget, Margit-sziget
2014. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Margit-sziget tökéletes erre a célra :D Én amikor lemegyek a kutyusommal a szigetre én a Duna-partra veszem az utat ott nincs senki csak én meg a kutyám meg a Duna :D nyugis minden annyira jó :D csak ugye a hajósok de ők nem zavarnak :D
2014. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én így nem tudom kivinni a kutyámat, mert követeli a figyelmet, ha nem figyelek rögtön csinál olyat, hogy rá figyeljek.

Talán úgy próbálnám meg, hogy fizikailag lefárasztom (addigra én is csak egy kis szundira vágyom), és utána ülök le olvasni

2014. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó, nekem ettől nem kell félnem. Yorkim van, mindig lábközelben van akkor is, ha elengedem. Szaglászik, néha ás, hempereg, de tőlem 3 méternél távolabb majdnem sose megy. Vinném a csörgős labdáját, néha azzal játszanánk, aztán visszaülnénk meditálni meg élvezni a szabad levegőt, 10 percnél tovább úgyse játszik aktívan. Dunaparton amúgy tényleg hangulatos lehet:)) De vajon nem unja el magát addig, ameddig kiérünk? Vagy nem fogja nyűgként felfogni? Sose vittem nagyon távolabb a lakástól. Mire figyeljek? Gondolom vigyek neki egy tálkát hogy legyen víz ha szomjas, meg egykét kekszet.
2014. jún. 26. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mozgasd meg egy kicsit, akkor örül, hogy a lábad mellett alhat. Ha van utazótáskája az sem árt, ha nagyon elfárad
2014. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly nyáron csináltuk azt,hogy elmentünk a Duna-partra a két kutyával(bichonok).

Mi megúsztattuk,lefárasztottuk őket utána csak feküdtek időnként felkeltek mentek 1-2 kört,szaglásztak aztán ennyi :D


Időnként a kutyáknak is jó máshol lenni,más közegben,mást csinálni.

2014. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!