Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eljött az ideje (10 éves tacskó)?

Eljött az ideje (10 éves tacskó)?

Figyelt kérdés

10 éve van immáron nálunk a kis tacskóm, az utóbbi hónapokban azonban rendre betegeskedik.


Már meg is vakult mindkét szemére, erőtlen, nem eszik, teljesen sovány, száraz az orra. Ma megfogtam a mellkasánál és hihetetlen milyen gyorsan és erősen vert a szíve.


Ideje felkészülnöm lélekben az elengedésére? :(


2014. jún. 26. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy rettentően hozzám nőtt. Nem tudom hogy teszem magam majd túl rajta... 10 év mégiscsak 10 év. El nem tudom képzelni milyen lesz nélküle az udvar :'(
2014. jún. 26. 16:49
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
lehetséges igen sajnos de mindenképpen vidd el dokihoz vizsgáltasd meg ha a doki azt mondja hogy mar nem sok ideje van nem erdemes szenvetetni akkor el kell engedni az altatás ket szuribol all ha jol tudom. nekem is van egy 12 eves tacskom nincs vele meg semmi gond de egyszer tudom hogy elfog jonni az ideje o az elso kutyusom es az elso kutyust mindig nehez elengedni par haverom mar atelte ezt a szitut es nagyon nehezen tudtak egy ujkutyus elvalalni ujra
2014. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10 évesen még igen fiatal a végelgyengüléshez. Ismertem 18 éves tacskót is, de az átlagéletkora 14-15 év. Egy állatorvosi látogatás nem ártana.
2014. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos az altatás sem úgy megyen mint azt beállítsák. Állatorvos mondta nekem ( férjem), hogy igazából az injekció beadásakor a kutya próbálna levegőt venni de nem tud így megfullad. Ez az altatás menete és szerintem nagyon rossz módszer de más nem létezik. Sajnos ezt az állatorvosok tagadják mert így kevesebben altatnák el kutyáikat.
2014. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Látta-e állatorvos, vagy csak úgy magadban temeted a kutyádat? Még nagytestűek is bőven elvannak 10 évesen, ha egészségesek a koruknak megfelelően.
2014. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves 5ös válaszoló,

Miért kell hazudni??? A férjed állatorvos...perszeee... Feltűnési viszketegséged van még egy ilyen kérdésnél is? Az altatás két injekcióval történik - az elsőtől elaszik a kutya mint egy műtétnél -, és a halálosat, utána adják csak be. És az se légzésleállást, hanem szívleállást okoz. Hülyeségeket és valótlant minek állítani?

2014. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 22:16

Vagy a"tisztelt" férj még a régi módszert alkalmazza.

2014. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Imola Ágnes ***** válasza:
10 évesen egy tacskó elvileg nem öreg, főleg nem annyira, hogy altassák. Vidd el orvoshoz, és vizsgáltasd ki.
2014. jún. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hogy van most?
2014. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!