Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spánielt lehet csak udvaron...

Spánielt lehet csak udvaron tartani? Bírja a hideget? Másik nagy kutya mellé szeretnénk

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 10:15
 1/8 sippara ***** válasza:
100%
Nem. Van rá esély, hogy nem döglik bele, de megfelelő tartásnak semmiképpen sem nevezném.
2014. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen meg se forduljon a fejedbe!Felejtős hogy csak udvaron tartod!
2014. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

A nagy kutyának akartok játszótársat?

Ma a spanikat kedvencnek tenyésztik. Közös életre egy családdal, gazdával. Persze, jól érzi magát az udvaron is, de nem folyamatosan.

2014. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KGabi0000 ***** válasza:
41%
Nem tudom bírja-e a hideget,de az az igazság,hogy nem is nagyon ajánlom bentre.Akárhányszor iszik a füle belelóg a vízbe és amerre megy ott végig vízcseppek vannnak,szóval naponta kb. 4-5 alkalommal kell felmosni.Nálunk az unokatesómék kint tartják,csak télen mehet be,de szerintem egy jól kibélelt kuckóban a hideget is kibírja.
2014. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne lógjon bele a vízbe a füle vagy kell csináltatni egy egyszerű fülvédőt, vagy gumival összefogni a két fülét, vagy keskeny tálat venni, amibe nem lóg bele.
2014. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ismerősöm kettőt tart egy fából készült sufni szerűség egy leválasztott részében, ahol jó kuckójuk van. A kert kis része van nekik lekerítve, sztem 40 négyzetméter sincs :(

Elvileg naponta 1-szer pórázon fél órát sétálnak...szerencsétlenek :( gazdi nem ér rá, de akkor minek kutya?

2014. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegény spanika...Fél óra séta az nudli.Mi a két spanival 2-3 órát sétálunk szinte naponta.
2014. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 3 éve tartom kint a spanim. Remekül elvolt egy rotival.
2014. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!