Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám furcsán köhög....

A kutyám furcsán köhög. Legalábbis köhögés szerű, fuldoklásra hajazó hangokat ad ki. Mi lehet ez? Lehet epilepszia? Vagy az allergiája miatt van?

Figyelt kérdés
Csak néha csinálja ezt, de elég félelmetes. Mindig azt hiszem, hogy fuldoklik. Remélem nem epilepsziás! Annak vannak egyáltalán ilyen tünetei?

2014. jún. 28. 20:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem
2014. jún. 30. 10:41
 12/19 A kérdező kommentje:
nemrég volt féreghajtva, az orvos csinálta meg, mikor ott voltunk.
2014. jún. 30. 17:43
 13/19 anonim ***** válasza:
meg kéne nézetni a kiskutyát, egy fiatal kölyöknél ennek lehetnek szövődményei is. Igy távlatban, én azt gondolom, hogy vagy kennelköhögés, vagy féreg, illetve légcsőszűkület.
2014. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
az enyém pollen allergiás..és amikor rétre elviszem sétálni akkor szokott ilyet csinálni, meg prüszkölni,,haza megyünk,, ott meg nincs semmi.
2014. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mostmár nem csinálja. Egyszer fordult elő neki ilyen, és azóta semmi sem történt! 7.-én megyünk a dokihoz, mert akkor úgyis kap oltást, és ki lesz vizsgálva. Mert szegénynek a füle is fáj! Elég kényes fajta...
2014. júl. 1. 16:03
 16/19 Lillus04 ***** válasza:

1. Elviszed állatorvoshoz és minden kiderül.

Vagy Meg van fázva, akár a torkán akadt(vagy letapadt) egy falat..

Én elvinném egy alapos kivizsgálásra.

LEHET, Hogy asztmás vagy légszükülete van.

Tapasztalt vagyok, abszolut szeretem a kutyákat és csak jót akarok nekik..

Ha nem hiszed el olvasd végig kb. 10x ezt az oldalt és majd rájössz hogy nem hazudok. oldal: [link]

Remélem sokat segitettem

Gyogyulast a kutyanak

2014. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint allergiás. Ott voltunk, és ő mondta, hogy légcsőszűkület nem lehet, és a falat sem tapadt meg a torkán. Én még arra tudok tippelni, hogy talán volt egy kis gyomorrontása, mert az a fuldoklás egy kicsit hasonlított a hányásra, és másnap pedig hányt 2x is. Az is lehet, hogy az allergián kívül ez volt most a gond, mert azóta egyet nem "fuldoklott" Az orvos is azt mondta, hogy ez lehetséges.
2014. júl. 3. 14:22
 18/19 anonim ***** válasza:
nem talán por allergia???Mivel pici és közel van a földhöz és a szőnyegből kiszálló portól fuldokol?
2014. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Az én kutyusom is csinálja, hosszú évek óta. Először én is nagyon megijedtem, de aztán rájöttem magamtól mi lehet a baj. Szerintem a nyalogatástól szőr kerül a nyelvére és így a torkára...ez irritálhatja és ilyenkor pontosan ugyan úgy csinál, ahogy itt leírtad.
2014. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!